Válečné hry na PS4

Válečné hry na PS4 jsou jako vstup do bitevní zóny! Tady jsi vojákem, velitelem nebo válečným stratégem, co se zapojuje do válečných konfliktů plných akce a napětí. Vládne tu chaos, výbuchy a střelba nejsou ničím neobvyklým a musíš být rychlý, taktický a odvážný, abys přežil. Hraješ proti nepřátelům, plníš mise a bráníš svůj tým. Musíš být chytrý, schopný spolupráce a neustále pozorný, protože tady jde o výsledek války. Tohle není jenom hra, tohle je jako virtuální frontová linie, kde každý krok je rozhodující pro vítězství!

 

#ShowMore#

 

Některé populární válečné hry na PS4 zahrnují:

Sniper Elite 4 - Tato akční hra od Rebellion Developments umožňuje hráčům převzít roli ostřelovače a bojovat v druhé světové válce.

Call of Duty: Modern Warfare - Tato akční válečná hra od Infinity Ward nabízí hráčům intenzivní příběh a multiplayerové bitvy v moderních válečných konfliktech.

Wolfenstein II: The New Colossus - Akční hra odehrávající se v alternativní realitě, kde nacistické Německo ovládá svět.

Battlefield 4 - Akční válečná hra, která se zaměřuje na moderní válečné konflikty s rozsáhlým vícehráčovým režimem.

 

Tyto tituly a mnoho dalších válečných her na PS4 nabízejí hráčům různé zážitky a možnosti, jak prožít válečnou tematiku. Válečné hry na PS4 mohou být navrženy tak, aby byly realistické a autentické nebo se mohou soustředit na akci a adrenalinový zážitek. Bez ohledu na styl hry, nabízejí tyto hry hráčům možnost vstoupit do konfliktů a získat zkušenosti z bojiště, jako by byli skutečnými vojáky.

Nejprodávanější

PS4 Call of Duty: WWII
PS4 Call of Duty: WWII (nová)
Skladem (1 ks)
SR8791
495 Kč
PS4 Call of Duty Modern Warfare II
949 Kč
3 položek celkem

Cena

289949
1289949

Značky

Položek k zobrazení: 3
PS4 Call of Duty: WWII
Nové
495 Kč
SR8791
PS4 Call of Duty Modern Warfare II
Nové
949 Kč
SR998255
PS4 Tom Clancys Ghost Recon Breakpoint CZ
Bazar
289 Kč
SR681