LEGO hry na PS2

Sekce lego her na PlayStation 2: Vstupte do světa Lego a prožijte zábavu na vaší PS2 konzoli

Lego hry na PlayStation 2 (PS2) jsou ideální pro fanoušky Lego a jsou plné zábavy a akce. Tyto hry jsou založeny na populárních Lego sadách a umožňují hráčům stát se součástí Lego světa a prožít různé dobrodružství.

#ShowMore#

Jednou z nejpopulárnějších lego her na PS2 je Lego Star Wars, která nabízí hráčům možnost prožít dobrodružství z populárního světa Star Wars v Lego provedení. Hráči se stávají součástí různých misí a bitev, kde bojují proti Darth Vaderovi a dalším nepřátelům. Hra umožňuje hráčům hrát jako různé postavy, včetně Obi-Wan Kenobiho, Anakina Skywalkera a Yody.

Další populární lego hrou na PS2 je Lego Batman, která nabízí hráčům možnost stát se Batmanem nebo Robinem a plnit různé úkoly a mise v Gothamu City. Hra umožňuje hráčům využívat různé vynálezy a zbraně, aby porazili nepřátele a ochránili město.

Další populární lego hrou na PS2 je Lego Indiana Jones, která umožňuje hráčům prožít dobrodružství z populární filmové série Indiana Jones v Lego provedení. Hráči se stávají součástí různých misí a hledají poklady a artefakty v různých lokalitách po celém světě.

Lego hry na PS2 jsou také ideální pro rodiny a děti, protože jsou plné zábavy a jednoduchých, intuitivních ovládání. Hry nabízejí zábavné a přátelské prostředí, ve kterém se hráči mohou bavit a užívat si spoustu her a dobrodružství. Legové hry na PS2 jsou ideální volbou pro hráče všech věkových kategorií.

Sekce lego her na PlayStation 2 nabízí mnoho zábavy pro fanoušky Lego a pro rodiny s dětmi. Tyto hry jsou plné akce, dobrodružství a zábavy a umožňují hráčům stát se součástí Lego světa a prožít různé dobrodružství. Lego hry na PS2 jsou ideální pro hráče všech věkových kategorií a nabízejí jednoduchá a intuitivní ovládání, které usnadňuje hraní.

 

Nejprodávanější

4 položek celkem

Cena

249349
1249349
PS2 LEGO STAR WARS THE VIDEO GAME PLATINUM
Bazar
279 Kč

SR9253
PS2 LEGO Indiana Jones The Original Adventures
Bazar
349 Kč

SR7958
PS2 Lego Star Wars 2 original trilogy PS2
Bazar
269 Kč

SR3810
PS2 LEGO STAR WARS THE VIDEO GAME
Bazar
249 Kč

SR3609
Najdete nás i na MALL.CZ