RPG hry na Xbox series X

RPG hry (z anglického "Role-Playing Games") na Xbox Series X jsou videohry, ve kterých hráči přebírají role fiktivních postav a účastní se příběhově zaměřených dobrodružství v rozlehlých herních světech. Tyto hry se často vyznačují komplexním příběhem, detailním světem, bohatým systémem postav a rozsáhlou paletou úkolů, aktivit a vedlejších příběhových linií.

#ShowMore#

RPG hry na Xbox Series X mohou zahrnovat různé žánrové podkategorie, jako jsou akční RPG, strategické RPG nebo MMORPG (masivně multiplayerové online RPG).

Některé populární RPG hry dostupné na Xbox Series X zahrnují:

 The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition - Klasická RPG hra zasazená do fantasy světa, ve kterém hráč bojuje proti drakům a objevuje tajemství světa.

Cyberpunk 2077 - Akční RPG hra zasazená do dystopického města Night City, kde hráči řeší intriky a bojují proti různým frakcím.

Assassin's Creed Valhalla - Akční RPG hra se zaměřením na průzkum a boj, kde hráči sledují příběh vikinga Eivora ve středověké Anglii.

The Witcher 3: Wild Hunt - Příběhově zaměřená RPG hra, ve které hráči ovládají Geralta z Rivie, lovce příšer, který hledá svou ztracenou chráněnku.

RPG hry na Xbox Series X často využívají vysokou výkonostní kapacitu konzole, aby poskytly detailní a poutavé zážitky s plynulou grafikou a rychlými časy načítání.

Nejprodávanější

Xbox Series X Dragon's Dogma 2
1 399 Kč
Xbox Series X Lords of the Fallen
649 Kč
7 položek celkem

Cena

2591399
12591399

Značky

Položek k zobrazení: 7
Xbox Series X Dragon's Dogma 2
Nové
1 399 Kč
SR998591
Xbox one / Xbox Series GreedFall (Gold Edition)
Bazar
499 Kč
SR998338
Xbox Series X Lords of the Fallen
Nové
649 Kč
SR998290
Xbox Series X Witcher 3 Complete Editon CZ
Nové
649 Kč
SR998139