PS4 ovladače

Ovladače pro PlayStation 4, známé jako DualShock 4, jsou navrženy pro použití s herní konzolí PlayStation 4 od společnosti Sony. Tyto ovladače se vyznačují ergonomickým designem, inovativními funkcemi a celou řadou vlastností, které zlepšují herní zážitek.

#ShowMore#

Dualshock 4

Analogové páčky a spouště: Ovladače DualShock 4 mají dva analogové páčky pro pohyb a ovládání kamery ve hře, spolu se dvěma spouštěmi, které jsou používány pro střelbu nebo jiné akce. Páčky a spouště mají vysokou citlivost a přesnost, což hráčům umožňuje precizní ovládání ve hře.

Tlačítka a D-Pad: Ovladače obsahují čtyři hlavní akční tlačítka (křížek, kroužek, čtvereček a trojúhelník), tlačítka na rameni (L1 a R1) a D-Pad pro ovládání menu a navigaci. Tlačítka jsou citlivá a snadno dostupná, což umožňuje hráčům rychle reagovat na herní situace.

Bezdrátová konektivita: Ovladače DualShock 4 používají bezdrátovou technologii Bluetooth, která umožňuje hráčům snadno připojit ovladač k herní konzoli bez potřeby kabelů. To umožňuje hráčům volnost pohybu a pohodlí během hraní.

Touchpad a světelná lišta: Ovladače DualShock 4 obsahují vestavěný touchpad, který může být použit pro gesta a interakce s rozhraním ve hře. Světelná lišta na ovladači mění barvu v závislosti na herním kontextu a může být použita pro identifikaci ovladače v multiplayerových hrách.

Vibrační zpětná vazba a reproduktor: Ovladače DualShock 4 obsahují vibrační motory, které poskytují zpětnou vazbu hráčům během hraní. Vibrace pomáhají hráčům cítit akce ve hře a zvyšují ponoření do herního zážitku. Kromě toho je ve středu ovladače vestavěný reproduktor, který může poskytovat dodatečné zvukové efekty přímo z ovladače, čímž zvyšuje atmosféru a zážitek z hraní.

Sluchátkový konektor a rozšířená kompatibilita: DualShock 4 ovladače obsahují 3,5mm sluchátkový konektor, který umožňuje hráčům připojit sluchátka nebo headset pro chat a herní zvuk. Ovladače jsou také kompatibilní s PlayStation 4, PlayStation 4 Slim, PlayStation 4 Pro a některými počítači s Windows 10 prostřednictvím Bluetooth nebo USB.

Baterie a nabíjení: Ovladače DualShock 4 jsou vybaveny integrovanou dobíjecí lithium-iontovou baterií, která může být nabita pomocí micro USB kabelu připojeného k herní konzoli nebo jinému zdroji energie.

DualShock 4 nabízejí pohodlný a přesný herní zážitek díky svému ergonomickému designu, citlivým tlačítkům a páčkám, bezdrátové konektivitě a inovativním funkcím, jako je touchpad, světelná lišta a integrovaný reproduktor. Kromě toho kompatibilita se sluchátky a možnost použití s různými zařízeními zvyšuje jejich univerzálnost a přitažlivost pro širokou škálu hráčů.

 

 

Nejprodávanější

10 položek celkem

Cena

5993333
15993333
PS4 Dualshock 4 V2 Bezdrátový ovladač ORIGINÁLNÍ (black)
Bazar
SR989124
powera playstation 4 fusion pro wireless controller
Bazar
2 499 Kč

Velmi dobrý stav

SR91118
123395f6cf513da3d7c69f27aff9c6cd 1024x1024
Nové
SR69022
PS3/PS4 move controller
Bazar
1 349 Kč

 

SR929559
PS4 move controller twin pack
Nové
3 333 Kč

 

SR929442
PS4 Aim controller
Bazar
ZDARMAZDARMA
1 199 Kč

SR2897
Najdete nás i na MALL.CZ