Xbox One ovladače

Ovladače pro Xbox One od společnosti Microsoft jsou navrženy pro použití s herní konzolí Xbox One. Tyto ovladače se vyznačují ergonomickým designem, přesným ovládáním a celou řadou funkcí, které zlepšují herní zážitek.

#ShowMore#

Několik klíčových aspektů ovladačů Xbox One:

Ergonomický design: Ovladače pro Xbox One mají pohodlný a ergonomický design, který je navržen tak, aby padl do rukou hráčů s různými velikostmi rukou. Tvar ovladače umožňuje hráčům udržet ovladač v rukou po delší dobu bez nepohodlí.

Analogové páčky a spouště: Ovladače Xbox One mají dva analogové páčky pro pohyb a ovládání kamery ve hře, spolu se dvěma spouštěmi, které jsou používány pro střelbu nebo jiné akce. Páčky a spouště mají vysokou citlivost a přesnost, což hráčům umožňuje precizní ovládání ve hře.

Tlačítka a D-Pad: Ovladače obsahují čtyři hlavní akční tlačítka (A, B, X a Y), tlačítka na rameni (LB a RB) a D-Pad pro ovládání menu a navigaci. Tlačítka jsou citlivá a snadno dostupná, což umožňuje hráčům rychle reagovat na herní situace.

Bezdrátová konektivita: Ovladače Xbox One používají bezdrátovou technologii, která umožňuje hráčům snadno připojit ovladač k herní konzoli bez potřeby kabelů. To umožňuje hráčům volnost pohybu a pohodlí během hraní.

Vibrace a zpětná vazba: Ovladače Xbox One obsahují vibrační motory, které poskytují zpětnou vazbu hráčům během hraní. Vibrace pomáhají hráčům cítit akce ve hře a zvyšují ponoření do herního zážitku.

Kompatibilita s příslušenstvím: Ovladače Xbox One jsou kompatibilní s celou řadou příslušenství, jako jsou sluchátka, chatpady a další zařízení, která zlepšují herní zážitek.

Baterie a nabíjení: Ovladače Xbox One jsou napájeny buď pomocí AA baterií nebo pomocí speciálního dobíjecího balíčku Play and Charge Kit od Microsoftu. Dobíjecí balíček umožňuje hráčům nabíjet ovladač během hraní nebo v režimu pohotovosti, což snižuje potřebu neustálé výměny baterií.

Ovladače Xbox One nabízejí pohodlný a přesný herní zážitek díky svému ergonomickému designu, citlivým tlačítkům a páčkám, bezdrátové konektivitě a vibrační zpětné vazbě. Kromě toho kompatibilita s příslušenstvím umožňuje hráčům přizpůsobit svůj zážitek podle svých potřeb a preferencí.

 

 

Nejprodávanější

5 položek celkem

Cena

8991299
18991299
Microsoft XBOX SERIES Bezdrátový ovladač mineral camo
Bazar
SR198655
Microsoft XBOX SERIES Bezdrátový ovladač Electric Volt
Bazar
SR998654
Microsoft XBOX SERIES Bezdrátový ovladač robot white
Bazar
1 099 Kč
SR998137
fab86afd 63d6 45a9 862f 798e5e45cda2
Bazar
SR997994