Xbox One ovladače

Ovladače pro Xbox One od společnosti Microsoft jsou navrženy pro použití s herní konzolí Xbox One. Tyto ovladače se vyznačují ergonomickým designem, přesným ovládáním a celou řadou funkcí, které zlepšují herní zážitek.

#ShowMore#

Několik klíčových aspektů ovladačů Xbox One:

Ergonomický design: Ovladače pro Xbox One mají pohodlný a ergonomický design, který je navržen tak, aby padl do rukou hráčů s různými velikostmi rukou. Tvar ovladače umožňuje hráčům udržet ovladač v rukou po delší dobu bez nepohodlí.

Analogové páčky a spouště: Ovladače Xbox One mají dva analogové páčky pro pohyb a ovládání kamery ve hře, spolu se dvěma spouštěmi, které jsou používány pro střelbu nebo jiné akce. Páčky a spouště mají vysokou citlivost a přesnost, což hráčům umožňuje precizní ovládání ve hře.

Tlačítka a D-Pad: Ovladače obsahují čtyři hlavní akční tlačítka (A, B, X a Y), tlačítka na rameni (LB a RB) a D-Pad pro ovládání menu a navigaci. Tlačítka jsou citlivá a snadno dostupná, což umožňuje hráčům rychle reagovat na herní situace.

Bezdrátová konektivita: Ovladače Xbox One používají bezdrátovou technologii, která umožňuje hráčům snadno připojit ovladač k herní konzoli bez potřeby kabelů. To umožňuje hráčům volnost pohybu a pohodlí během hraní.

Vibrace a zpětná vazba: Ovladače Xbox One obsahují vibrační motory, které poskytují zpětnou vazbu hráčům během hraní. Vibrace pomáhají hráčům cítit akce ve hře a zvyšují ponoření do herního zážitku.

Kompatibilita s příslušenstvím: Ovladače Xbox One jsou kompatibilní s celou řadou příslušenství, jako jsou sluchátka, chatpady a další zařízení, která zlepšují herní zážitek.

Baterie a nabíjení: Ovladače Xbox One jsou napájeny buď pomocí AA baterií nebo pomocí speciálního dobíjecího balíčku Play and Charge Kit od Microsoftu. Dobíjecí balíček umožňuje hráčům nabíjet ovladač během hraní nebo v režimu pohotovosti, což snižuje potřebu neustálé výměny baterií.

Ovladače Xbox One nabízejí pohodlný a přesný herní zážitek díky svému ergonomickému designu, citlivým tlačítkům a páčkám, bezdrátové konektivitě a vibrační zpětné vazbě. Kromě toho kompatibilita s příslušenstvím umožňuje hráčům přizpůsobit svůj zážitek podle svých potřeb a preferencí.

 

 

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

10991100
110991100
Microsoft XBOX SERIES Bezdrátový ovladač robot white
Bazar
1 099 Kč
SR998137
fab86afd 63d6 45a9 862f 798e5e45cda2
Bazar
SR997994