Audio zařízení

Kategorie audio zařízení zahrnuje širokou škálu zařízení, které jsou určena pro přehrávání, nahrávání nebo zpracování zvukových nahrávek.

 

Nejprodávanější

3 položek celkem

Cena

6991289
16991289
JBL Vibe 300TWS True Wireless Deep Bass Blue
Nové
945 Kč
SR698300
JBL Endurance Run Black
Nové
699 Kč
SR31829

Přehrávače hudby - tato kategorie zahrnuje zařízení, která jsou určena k přehrávání hudby v různých formátech, jako jsou CD, vinyl, digitální formáty jako MP3 nebo streamované z platform jako Spotify. Mezi přehrávače hudby patří například CD přehrávače, gramofony, MP3 přehrávače a chytré telefony.

Zesilovače - zesilovače jsou zařízení, která slouží k posílení výkonu zvukových signálů, aby mohly být reprodukovány na reproduktorech či sluchátkách. Zesilovače se používají v domácích stereo systémech, v hudebních studiích a na koncertech.

Reproduktory - reproduktory jsou zařízení, která slouží k reprodukování zvukových nahrávek. Mohou být součástí domácích stereo systémů, nebo se mohou používat samostatně, například jako součást PA systému na koncertech.

Mixážní pulty - mixážní pulty jsou zařízení, která slouží k mixování a zpracování zvukových signálů. Používají se v hudebních studiích a na koncertech pro mixování zvukových stop z různých zdrojů.

Mikrofony - mikrofony jsou zařízení, která slouží k nahrávání zvukových nahrávek. Existuje mnoho různých typů mikrofonů, včetně dynamických mikrofonů, kondenzátorových mikrofonů a bezdrátových mikrofonů, které se používají v různých situacích, jako jsou nahrávání hudby, podcastů nebo rozhlasových pořadů.

Zvukové karty - zvukové karty jsou interní nebo externí zařízení, která se používají k převodu analogových zvukových signálů na digitální a naopak. Používají se v počítačích pro nahrávání a přehrávání zvukových nahrávek a v profesionálních hudebních studiích pro zpracování zvuku.