Taneční hry na PS4

Taneční hry na PS4 jsou jak virtuální taneční parket! Tady se staneš tanečním guru a třepeš nohama podle rytmu hudby. Sleduješ taneční kroky na obrazovce a snažíš se je co nejvěrněji zopakovat. Musíš být rytmický, energický a připravený na taneční show, protože tady jde o pohyb a hudbu. Hraješ proti kamarádům nebo sám proti sobě a jediným cílem je udržet krok s hudbou a být tím nejlepším tanečníkem na parketu. Tohle není jenom hra, tohle je jako vlastní taneční vystoupení, kde si vyzkoušíš všechny taneční kreace!

 

#ShowMore# 

Mezi nejpopulárnější taneční hry na PlayStation 4 patří:

Just Dance 2022 - Tato hra je nejnovější v sérii Just Dance a nabízí více než 40 nových skladeb, včetně populárních hitů i klasických písní.

Dance Dance Revolution - Tato hra je klasickou taneční hrou, ve které hráči tancují na speciální taneční podložce.

Hatsune Miku: Project DIVA Future Tone - Tato hra je založena na populární japonské virtuální zpěvačce Hatsune Miku a nabízí různé taneční verze jejích písní.

Tyto taneční hry nabízejí různé herní zážitky pro všechny typy hráčů, od začátečníků až po pokročilé tanečníky. Díky multiplayerovým režimům se tyto hry stávají skvělou volbou pro večírky nebo rodinné akce. Sekce tanečních her na PlayStation 4 nabízí skvělou zábavu pro všechny, kdo chtějí zlepšit své taneční schopnosti a zároveň se bavit.

 

Nejprodávanější

1 položek celkem

Cena

364365
1364365