Reklamační řád

Všeobecná ustanovení
Kupující je ve vlastním zájmu povinen ihned po dodání zboží toto zboží zkontrolovat a bez odkladu informovat prodejce o případných zjištěných vadách. Pokud kupující zjistí rozdíly mezi kupní smlouvou(fakturou) a dodaným zbožím, je povinen toto oznámit ihned, nejpozději do 3 pracovních dnů písemně (emailem) prodávajícímu. Reklamaci je možno uplatnit doručením na vlastní náklady na adresu v firmy uvedenou v kontaktech.Zboží musí být v kompletním stavu včetně obalů, příruček. Nesmí být poškozeny ani strženy sériovými čísly a kody. Ke každému reklamovanému zboží musí být přiložena kopie dokladu o koupi a popis závady.
 
Záruční podmínky
Na nové zboží, je záruka ze zákona 24 měsíců. Na použité a bazarové zboží je záruka 1 rok.
 
 
 
 
Uplatnění záruky
Kupující má právo uplatnit záruku pouze na zboží, které vykazuje vadu.Zboží přijaté do reklamace bude vyměněno, pokud není totožné zboží skladem a nebude ani v dohledné době 1 měsíce, dále se obě strany mohou domluvit na výměně za jiné zboží tak prodávající vrací kupujícímu nazpět částku za zboží.Délka řešení reklamace je maximálně 1 měsíc od zahájení reklamačního řízení. Jakmile bude reklamace vyřízena, prodávající zašle zboží na adresu kupujícího. V případě oprávněné reklamace má kupující právo na úhradu nákladů, které účelně vynaložil při uplatnění záruky.
 
Ztráta záruky

Prodávající si vyhrazuje právo neuznat reklamaci v následujících případech:používáním zboží v nevhodných podmínkách, špatnou obsluhou, viditelném mechanickém poškození zboží způsobené špatným zacházením

 
Reklamační místa

Zboží zašlete :
Gamershouse s.r.o.,josefa chludila 150,69603, Dubňany

Pro bezplatné vrácení zboží můžete využít odběrná místa Zásilkovny.

Stačí balíček odnést na kteroukoli zásilkovnu, nahlásit kód: 92366114, zásilka se k nám vrátí a vy nic neplatíte, (platí pouze v případě reklamace, neplatí pro odstoupení od smlouvy, poštovné k nám hradíte vy, popřípadě využití kódu vám bude naúčtováno poštovné).

 

Reklamační list - formulář

Odstoupení od smlouvy - formulář