Xbox Series ovladače

Ovladače pro Xbox Series, známé také jako Xbox Wireless Controller, jsou navrženy pro použití s herními konzolemi Xbox Series X a Xbox Series S od společnosti Microsoft. Tyto ovladače přinášejí vylepšení a inovace oproti předchozím generacím ovladačů Xbox a nabízejí mnoho funkcí, které zlepšují herní zážitek.

#ShowMore#

Některé klíčové aspekty ovladačů Xbox Series:

Ergonomický design: Ovladače pro Xbox Series mají zlepšený ergonomický design oproti předchozím generacím ovladačů Xbox, který je navržen tak, aby padl do rukou hráčů s různými velikostmi rukou. Tvar ovladače umožňuje hráčům udržet ovladač v rukou po delší dobu bez nepohodlí.

Analogové páčky a spouště: Ovladače Xbox Series mají dva analogové páčky pro pohyb a ovládání kamery ve hře, spolu se dvěma spouštěmi, které jsou používány pro střelbu nebo jiné akce. Páčky a spouště mají vysokou citlivost a přesnost, což hráčům umožňuje precizní ovládání ve hře.

Tlačítka a D-Pad: Ovladače obsahují čtyři hlavní akční tlačítka (A, B, X a Y), tlačítka na rameni (LB a RB) a zlepšený D-Pad, který je navržen pro lepší a přesnější ovládání menu a navigaci. Tlačítka jsou citlivá a snadno dostupná, což umožňuje hráčům rychle reagovat na herní situace.

Bezdrátová konektivita: Ovladače Xbox Series používají bezdrátovou technologii Xbox Wireless, která umožňuje hráčům snadno připojit ovladač k herní konzoli bez potřeby kabelů. To umožňuje hráčům volnost pohybu a pohodlí během hraní.

Share tlačítko: Ovladače Xbox Series obsahují nové Share tlačítko, které umožňuje hráčům snadno zaznamenávat a sdílet herní klipy a snímky obrazovky přímo z ovladače.

Zpětná vazba a texturované povrchy: Ovladače Xbox Series obsahují zpětnou vazbu ve formě vibračních motorů, které poskytují zpětnou vazbu hráčům během hraní. Vibrace pomáhají hráčům cítit akce ve hře a zvyšují ponoření do herního zážitku. Navíc ovladače mají texturované povrchy na spouštích a ramenních tlačítkách, což zlepšuje grip a kontrolu nad ovladačem během intenzivních herních seancí.

Sluchátkový konektor a rozšířená kompatibilita: Ovladače Xbox Series obsahují 3,5mm sluchátkový konektor, který umožňuje hráčům připojit sluchátka nebo headset pro chat a herní zvuk. Ovladače jsou také kompatibilní s Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, a některými počítači s Windows 10 prostřednictvím Bluetooth nebo USB.

Baterie a nabíjení: Ovladače Xbox Series mohou být napájeny buď pomocí AA baterií nebo pomocí speciálního dobíjecího balíčku Play and Charge Kit od Microsoftu. Dobíjecí balíček umožňuje hráčům nabíjet ovladač během hraní nebo v režimu pohotovosti, což snižuje potřebu neustálé výměny baterií.

Ovladače Xbox Series nabízejí pohodlný a přesný herní zážitek díky svému ergonomickému designu, citlivým tlačítkům a páčkám, bezdrátové konektivitě a inovativním funkcím, jako je Share tlačítko a texturované povrchy. Kromě toho kompatibilita se sluchátky a možnost použití s různými zařízeními zvyšuje jejich univerzálnost a přitažlivost pro širokou škálu hráčů.

Nejprodávanější

5 položek celkem

Cena

8991299
18991299
Microsoft XBOX SERIES Bezdrátový ovladač mineral camo
Bazar
SR198655
Microsoft XBOX SERIES Bezdrátový ovladač Electric Volt
Bazar
SR998654
Microsoft XBOX SERIES Bezdrátový ovladač robot white
Bazar
1 099 Kč
SR998137
fab86afd 63d6 45a9 862f 798e5e45cda2
Bazar
SR997994