Wii Lego The Lord Of the Rings

Kód: 246208
Bazar
Neohodnoceno
349 Kč
Vyprodáno (1 ks)
Možnosti doručení

BAZARAD

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

Wii Lego The Lord of the Rings je akční adventura, která kombinuje populární stavebnice LEGO se světem epické fantasy trilogie J.R.R. Tolkiena Pán prstenů. Vyvinutá společností Traveller's Tales a publikovaná společností Warner Bros. Interactive Entertainment, tato hra nabízí zábavný a humorný přístup k ikonickému příběhu.

V Lego The Lord of the Rings na Wii hráči ovládají LEGO verze postav z knih a filmů, kdy se vydávají na cestu, aby zničili Jeden Prsten a porazili temného pána Saurona. Hra nabízí otevřený svět s různými lokacemi ze Středozemě, včetně ikonických míst, jako je Hobitína, Roklinka a Hora osudu. Hráči mohou prozkoumávat tyto oblasti, řešit hádanky, bojovat s nepřáteli a sbírat LEGO mince (studs), které slouží k odemknutí nových postav a schopností.

Hra podporuje kooperativní hraní, které umožňuje dvěma hráčům spojit síly a hrát spolu na stejném obrazovce. Tento kooperativní režim zlepšuje zážitek ze hry tím, že podporuje spolupráci a koordinaci mezi hráči.

Každá postava v Lego The Lord of the Rings má jedinečné schopnosti a dovednosti, které se používají k postupu ve hře. Například Frodo Pytlík může nosit Jeden Prsten a stát se neviditelným, Legolas může střílet šípy z luku a Gimli může se svým sekyrou ničit LEGO konstrukce. Hráči musí využívat tyto schopnosti k překonání překážek a řešení hádanek.

 

 

1_51

 

 

 doprava 1

1_7

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční adventury na nintendo Wii
Záruka: 1 rok
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (local)
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Nintendo Wii
Stav: Použité
Typ distribuce:: Krabicová
Žánr: Akční adventura, Plošinovka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: