PS3 Avatar

Kód: SR4611
Bazar
Neohodnoceno
399 Kč
Momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Lokalizace: anglicky

Stav: použitý

Obsah: kompletní včetně manuálu

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

Hra Avatar: The Game, která byla vydána v roce 2009, je akční adventura pro PlayStation 3, inspirovaná filmem Avatar od režiséra Jamese Camerona. Hra byla vytvořena společností Ubisoft a nabízí hráčům možnost prozkoumat krásný a exotický svět Pandora, který je obýván místními obyvateli, zvanými Na'vi.

Hráči se v roli RDA vojáka nebo avataru Na'vi, což je hybrid mezi člověkem a Na'vi, dostanou do středu konfliktu mezi RDA a Na'vi. RDA (Resources Development Administration) je korporace, která se snaží vykořistit planetu Pandora a její zdroje, zatímco Na'vi bojují za ochranu svého domova a přírody.

Hra je založena na otevřeném světě, kde hráči mohou volně prozkoumávat rozmanité lokace, plnit úkoly a bojovat proti nepřátelům. Hráči také mohou jezdit na pandoranských zvířatech a využívat unikátní schopnosti Na'vi, jako je připojení k jiným bytostem pomocí tzv. queue, což jim umožňuje kontrolovat a komunikovat s nimi.

Graficky je hra velmi poutavá, s detailním zobrazením pandoranské přírody, která zahrnuje rozmanitou flóru a faunu, podobně jako ve filmu. Avatar: The Game má také zvukovou stopu, která hráče ponoří do atmosféry Pandora.

PS3 Avatar

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční adventury na PS3, Playstation 3, Ubisoft, Použité, Pro jednoho hráče, Pro více hráčů, Akční adventura, third person shooter, Angličtina
Záruka: 1 rok
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů, Pro více hráčů (online)
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Playstation 3
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Ubisoft
Výrobce: Ubisoft Montreal
Žánr: Akční adventura, third person shooter
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: