PS3 Dishonored

Kód: SR242649
Bazar
Neohodnoceno
222 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Lokalizace: anglicky

Stav: použitý

Obsah: kompletní, včetně manuálu

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

PS3 Dishonored je akční stealth videohra s prvky RPG, která byla vyvinuta společností Arkane Studios a vydána Bethesda Softworks. Hra byla původně vydána v říjnu 2012 pro různé platformy, včetně PlayStation 3 (PS3).

Příběh hry se odehrává ve fiktivním městě Dunwall, které je inspirováno viktoriánskou érou a steampunkovým designem. Hráči ovládají hlavního protagonistu Corva Attana, který byl nespravedlivě obviněn z vraždy císařovny a musí nyní hledat spravedlnost a pomstu. Během svého dobrodružství získává Corvo nadpřirozené schopnosti od tajemného Vetřelce.

Dishonored je zaměřen na stealth a strategický přístup k řešení úkolů a mise, což hráčům umožňuje volit různé způsoby, jak plnit cíle. Hráči mohou použít Corvovy nadpřirozené schopnosti, zbraně a nástroje, aby se infiltrovali do nepřátelských základen, získali informace nebo likvidovali cíle. Hra má nelineární přístup ke hraní a nabízí různé výsledky a koncovky závislé na rozhodnutích hráče.

Dishonored také zahrnuje systém chaosu, který ovlivňuje hratelnost a příběh na základě úrovně agresivity hráče. Čím více násilí a smrtí způsobí hráč, tím vyšší je chaos, což vede k odlišným důsledkům a reakcím ze strany ostatních postav ve hře.

Dishonored na PS3 považován za atraktivní a atmosférický, s jedinečným uměleckým stylem a detailním prostředím. Hra byla chválena za svou svobodu při hraní, nápadité schopnosti a bohatý příběh, který dává hráčům možnost ovlivnit svět kolem nich. Dishonored získal řadu ocenění a je považován za jeden z nejlepších stealth akčních titulů své generace.

 

1_65

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční adventury na PS3
Záruka: 1 rok
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Playstation 3
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Bethesda Softworks
Výrobce: Arkane Studios
Žánr: Stealth

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: