PS4 Little Nightmares 1 + 2 (nová)

Kód: SR1403
Nové
Neohodnoceno
Značka: namco
589 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

ACAD

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

Hra LITTLE NIGHTMARES vyvinutá společností Tarsier Studios pro Playstation 4, vás zavede do temného dobrodružství, kdy budete pomáhat naší hrdince "Six" v její žluté pláštěnce uniknout z obrovského tajemného plavidla jménem The Maw, které obývají zkazilé duše, hledající svůj další pokrm.

Hlavní rysy hry:

Hra dítěte: Navrátíte se k svému vnitřnímu dítěti a vypustíte svou fantazii, abyste se uchránili před nebezpečím. V této obří realitě musíte být chytří, vynalézaví a připraveni na cokoli, protože i nejmenší pochybnost může vést k fatální chybě.

Ponurý vesmír: Střetněte se s vašimi dětskými obavami v této temně kuriózní pohádce o Six a The Maw. Six je uvězněna v tomto temném světě jen se svým rozumem a zapalovačem a musí najít světlo v temnotě a sílu ve své slabosti, aby přežila.

Znepokojivý panenkový dům: Prozkoumejte svět Six, zlověstně půvabný panenkový dům, který slouží jako vězení i hřiště. Je to část snu, část noční můry, každý krok skrz The Maw připomíná skok a každý stín je hlubokou temnotou!

Hra obsahuje také originální soundtrack na CD od skladatele Tobiase Lilja ze společnosti Tarsier Studios.

Hra LITTLE NIGHTMARES 2 pokračuje v této strašidelné atmosféře a přináší hráčům nové napínavé dobrodružství. Hrajete jako Mono, mladý chlapec uvězněný ve světě zkresleném vysíláním z vzdálené věže. S Six, dívkou v žlutém plášti, jako svým průvodcem se Mono vydává odhalit temná tajemství Signaltårnet a zachránit Six před jejím hrozným osudem. Jejich cesta však nebude jednoduchá, protože Mono a Six čelí novým hrozbám od hrozných obyvatel tohoto světa.

Hra nabízí hráčům napínavé dobrodružství, které je určitě dostane do varu, a představuje nové hrůzostrašné postavy a prostředí. Spolupracujte s Six, abyste pochopili temná tajemství Signaltårnet a zachránili ji před temnotou.

LITTLE NIGHTMARES a LITTLE NIGHTMARES 2 jsou hry, které nabízejí hráčům atmosférické a děsivé zážitky v temných a podivných světech, kde musíte použít svou inteligenci a odvahu k přežití a rozluštění záhad.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční adventury na PS4
Záruka: 2 roky
Datum vydání: 2021
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Obal: Španělský
Platforma: Playstation 4
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Bandai Namco Entertainment
Výrobce: Tarsier Studios
Žánr: Akční adventura, Plošinovka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: