PS5 Ratchet and Clank: Rift Apart CZ (nová)

Kód: SR981554
Tip Nové
10 hodnocení
948 Kč
Momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

ACAB

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

PS5 Ratchet and Clank: Rift Apart je skok do jiné dimenze. Skákejte mezi světy nabitými akcemi a dále ohromujícími rychlostmi - doplněnými oslnivými vizuály a šíleným arzenálem - jak se mezigalaktické dobrodružství vrhnou na konzoli PS5.

Zlý robotický císař má v úmyslu dobýt mezidimenzionální světy, přičemž v jeho zorném úhlu je další dimenze Ratcheta a Clanka. Budete muset oprášit zbraně a zastavit rozměrový kolaps v jeho stopách. Vydejte se na cestu domů s arzenálem výbušných nových zbraní, včetně Burst Pistol, Topiary Sprinkler a Shatterbomb. Oživte boj a proklouzněte dimenzemi s novými gadgety vzdorujícími fyzice.

Spojte nejvyšší tým s obsazením známých spojenců a nových tváří - včetně zcela nového odbojáře Lombaxe, který je stejně odhodlaný odstranit robotickou pohromu. Hrajte jako Ratchet a Rivet, tajemná nová fena Lombaxe z jiné dimenze. Objevte zcela novou interdimenzionální mechaniku Clank.

Užijte si vizuálně oslňující interdimenzionální dobrodružství poháněné ohromující rychlostí a pohlcujícími vlastnostmi konzoly PlayStation®5. Postaveno od základu uznávaným studiovým Insomniac Games, překonáte to, co vidíte, s herními akcemi, které ve vašich rukou ožijí prostřednictvím bezdrátového ovladače DualSense ™.

Zažijte mezigalaktické promíchání dimenzionálních rozporů, protože kombinují nové světy a hru. Warp napříč bojištěmi, abyste rychle získali své bojové výhody a opravili planetární trhliny pomocí hádanek rozměrových. Navštivte nikdy předtím neviděné planety a podívejte se na alternativní rozměrové verze starých oblíbených, nyní živější než kdy jindy díky exotické flóře a fauně díky síle konzoly PlayStation®5.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční adventury na PS5
Záruka: 2 roky
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: České titulky a popisky
Obal: Český
Platforma: Playstation 5
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Sony Computer Entertainment
Výrobce: Insomniac Games
Žánr: Plošinovka
Položka byla vyprodána…
Nevyplňujte toto pole:
RL Avatar autora 18.12.2021 16:20
Na Alze stojí o 800 Kč více nechapu
Odpovědět