PS5 Rise of the Ronin (nová)

Kód: SR998573
Nové
Neohodnoceno
1 399 Kč
Momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

ACAD

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

Rise of the Ronin je akční dobrodružná hra od Sony Interactive Entertainment, která vyšla  22. března 2024 pro PS5.

Příběh se odehrává v Japonsku roku 1863 během období Bakumatsu, kdy zemi po třech stoletích vlády šógunátu Tokugawa zasáhl chaos způsobený příchodem černých lodí ze Západu. Hráč přebírá roli rónina, samuraje bez pána, jehož rozhodnutí a spojenectví ovlivňují průběh dějů a osud Japonska.

Hra nabízí dynamický příběh, kde rozhodnutí hráče určují vývoj událostí a vztahy s ostatními postavami. Hráč se může rozhodnout, zda klíčové postavy zabije nebo ochrání, čímž ovlivní historický vývoj děje.

Bojový systém, vyvinutý veterány na akční hry jako Nioh a Ninja Gaiden, je hluboký, ale přístupný, s možností používat blízké i dálkové zbraně. Hráči mohou prozkoumávat otevřený svět inspirovaný historickým obdobím, setkávat se s klíčovými historickými postavami i obyčejnými lidmi hledajícími vůdce.

Rise of the Ronin využívá funkce konzole PlayStation 5, jako jsou haptická zpětná vazba a adaptivní spouště pro intenzivnější zážitek z boje, 3D prostorový zvuk pro realističtější vnímání světa a rychlé načítací časy pro plynulejší hraní. Hra představuje detailně zpracovanou rekreaci Japonska 19. století.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční adventury na PS5
Záruka: 2 roky
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (online)
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Playstation 5
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Akční adventura, RPG
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: