XBOX 360 Tomb Raider

Kód: SR231854
Bazar
1 hodnocení
289 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

BAZARAD

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

Xbox 360 Tomb Raider je akční dobrodružná videohra vyvinutá společností Crystal Dynamics a vydaná společností Square Enix v roce 2013 pro Xbox 360, PlayStation 3 a PC. Hra je rebootem původní série Tomb Raider, která byla populární v 90. letech a na počátku 21. století. Tento reboot představuje nový začátek příběhu hlavní hrdinky, Lary Croft, a zobrazuje její proměnu z nezkušené mladé ženy do zdatné dobrodružky a badatelky.

Příběh hry se zaměřuje na mladou archeoložku Laru Croft, která se plaví na své první výpravě na tajemný ostrov Yamatai v Dračím trojúhelníku u pobřeží Japonska. Během cesty jejich loď ztroskotá a Lara se ocitá sama a ztracená na nebezpečném a nepřátelském ostrově. Hráči musí pomoci Laře přežít, objevit tajemství ostrova a zjistit, jak se dostat zpět domů.

Tomb Raider kombinuje prvky akční hry, stealth hry a logických hádanek v otevřeném světě. Hráči musí bojovat s nepřáteli, plížit se kolem překážek a řešit různé hádanky, aby postupovali v příběhu. Hra také obsahuje systém zkušeností a dovedností, který umožňuje hráčům vylepšovat Lařiny schopnosti a přizpůsobit její vývoj podle svého herního stylu.

Grafika a vizuální efekty hry jsou působivé, s detailními prostředími a realistickými animacemi postav. Zvukové efekty a hudební skóre přispívají k atmosféře a napětí během hraní. Hra byla chválena za svůj zábavný a poutavý příběh, bohaté postavy a inovativní přístup k herním mechanikám.

Celkově je Tomb Raider (2013) na Xbox 360 úspěšným restartem série, který poskytuje hráčům vzrušující a dobrodružnou zkušenost plnou napětí, akce a objevování tajemství.

XBOX 360 Tomb Raider

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční adventury na Xbox 360
Záruka: 1 rok
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (online)
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Xbox 360
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Square Enix
Výrobce: Crystal Dynamics
Žánr: Akční adventura, Survival

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: