XBOX ONE Assassin's Creed: Origins CZ (nová)

Kód: SR189432
Nové
5 hodnocení
295 Kč
Momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

ACAB

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

Xbox One Assassin's Creed: Origins je akční dobrodružná hra s otevřeným světem vyvinutá společností Ubisoft Montreal a vydána společností Ubisoft. Hra byla vydána v říjnu 2017 pro Xbox One, PlayStation 4 a PC. Origins je desátým hlavním dílem v populární sérii Assassin's Creed a přináší několik změn a inovací oproti předchozím hrám.

Hra se odehrává v době starověkého Egypta, konkrétně v období pozdního Ptolemaiovského království a zrodu římské říše. Hráči se ujímají role Bayeka, medžaje a strážce Egypta, který se zaplete do konfliktu mezi různými politickými frakcemi a zároveň prozkoumává původ bratrstva asasínů.

Assassin's Creed: Origins nabízí rozsáhlý a detailní otevřený svět, který zahrnuje města, vesnice, pouště a další historické lokality starověkého Egypta. Hráči mohou prozkoumávat tento svět, plnit hlavní i vedlejší úkoly, bojovat s nepřáteli a odhalovat tajemství a poklady.

Hra představuje revidovaný a vylepšený systém boje, který nabízí hráčům více volnosti a strategie při konfrontaci s nepřáteli. Kromě toho byl zaveden rozsáhlejší systém vylepšování schopností, který umožňuje hráčům přizpůsobit Bayekovy dovednosti a zbraně podle svého herního stylu.

Graficky je Assassin's Creed: Origins velmi působivý, s bohatými a detailními zobrazeními starověkého Egypta a jeho kultury. Příběh hry je poutavý a propracovaný, s důrazem na historické události a postavy. Celkově je Assassin's Creed: Origins považován za silný příspěvek do série a oblíbený titul mezi fanoušky akčních her s otevřeným světem.

 

asa

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční adventury na Xbox One
Záruka: 2 roky
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: České titulky a popisky
Obal: Anglický, Český
Platforma: Xbox One
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Ubisoft
Výrobce: Ubisoft Montreal
Žánr: Akční adventura
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: