XBOX ONE / XBOX Series A Plague Tale: Innocence CZ (nová)

Kód: SR24704
Nové
Neohodnoceno
499 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

ACAB

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

 

Otestujte své postřehy, odolnost a vytrvalost. Překonejte v honbě za svobodou a novým životem nástrahy číhající na každém kroku. Akční adventura s hlavní hrdinkou Amicií a jejím bratrem Hugem vás zavede do děsivého prostředí Francouzského království, které bylo zasaženo válkou a morem. Jak se s tím popasujete? Během dobrodružné cesty krajinou a vesnicemi zpustošenými strašlivou nemocí na vás číhá nepřeberné množství nebezpečných vojáků, žoldáků a krvežíznivých krys.

 

Ponurý středověk

Děj hry se odehrává ve velmi chmurném období Francouzského království. Konkrétně se píše rok 1349. A na vás, přesněji řečeno na 15leté hrdince Amicii a jejím mladším bráškovi Hugovi, bude probojovat se skrz deprimující region a zdevastované vesnice na svobodu a najít smysl života.

 

 

Pustina plná léček

Výpravu za lepšími zítřky absolvujete v hrůzu nahánějící oblasti, která na vás dýchá smrtelným nebezpečím na každém kroku. Prostředí kolem vás bylo totiž zasaženo morem, jehož negativní auru pocítíte na vlastní kůži všude kolem sebe. Jak se s tímto závanem strachu vypořádáte? Odoláte všem nástrahám?

 

Pozor na krysy...

Obrňte se vytrvalostí, zbystřete pozornost. Nikdy nevíte, odkud na vás vyskočí nepřátelské individuum, jehož touha je zcela zřejmá - zastavit vaši snahu, překazit vám plán. A komu se postavíte? V patách vám bude především záplava po krvi bažících krys šířících se po celém území Francie.

 

 

...a také vojáky

Vedle všudypřítomných a dotěrných hlodavců se musíte mít na pozoru i před vojáky a žoldáky, kteří Amicii s Hugem, jakožto členy šlechtické rodiny de Rune, pronásledují a touží se zmocnit mladšího ze sourozenců. Utečete jim? Síla je samozřejmě na soupeřově straně, využijte proto různých lstí a úkrytů.

 

Spojenci pomůžou

V rámci plnění svého snu v podobě hledání nového života narazíte nejen na nepříjemnou, tedy nepřátelskou společnost, ale i na "spřízněné duše" - další děti. Ty vám neublíží. Naopak. Spojte s nimi síly a zlikvidujte odpor zmíněných nenasytných krys, jež požírají vše živé. Třeba takový oheň jim nedělá vůbec dobře...

 

XBOX ONE A Plague Tale: Innocence CZ

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční adventury na Xbox One
Záruka: 2 roky
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: České titulky a popisky
Obal: Anglický, Německý, Italský, Francouzský
Platforma: Xbox One, Xbox Series
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Focus Home Interactive
Výrobce: Asobo Studio
Žánr: Akční adventura

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: