2 položek celkem

Cena

369429
1369429

Značky

Herní módy

Herní módy:

Jazyk

Platforma

Platforma:

Série

Stav

vydavatel

Wii akční adventury

wii akční střílečky

Wii dětské

Wii hry

wii plošinovky

XBOX ONE

XBOX ONE pro více hráčů

XBOX ONE sportovní

XBOX ONE v češtině

Žánr

Žánr:

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
PS4 Tekken 7 (nová)
Nové
599 Kč –38 %
PS4 Tekken 7 (nová)
Skladem (>5 ks)
369 Kč

SR1065
XBOX 360 Tekken Tag Tournament 2
Nové
499 Kč –14 %
429 Kč

 

SR79978

SÉRIE TEKKEN

Tekken („Iron Fist“) je japonská franšíza zaměřená na sérii bojových arkádových her vyvinutých a publikovaných společností Bandai Namco Entertainment. Tato franšíza zahrnuje také filmové a tiskové adaptace.

Hlavní hry série sledují události turnaje King of Iron Fist Tournament, pořádaného Mishima Zaibatsu, kde hráči ovládají nepřeberné množství postav, aby turnaj vyhráli a získali kontrolu nad společností, konflikt mezi rodinou Mishima slouží jako hlavní ohnisko zápletky série, zatímco hráči zkoumají motivace jiných postav v snaze ovládnout Zaibatsu.

Hra se zaměřuje na souboj s protivníkem z očí do očí, přičemž herní systém zahrnuje bloky, hody, úhyby a pozemní boje. Série později představila komba a speciální pohyby, s postavami také schopnými inscenovat break arény. Tekken je považován za jednu z prvních bojových her, které v té době používaly 3D animaci.

Japonský vývojář videoher Namco zahájil sérii v roce 1994 vydáním prvního dílu série Tekken. Tekken 2, stejně jako třetí hra Tekken 3, jsou považovány za významné tituly, získali ohlas u kritiků za jejich hraní a pohlcující zážitek. Následné tituly následovaly tento koncept a obdržely obecně pozitivní kritické hodnocení.

Tato série byla všeobecně uznávaná a komerčně úspěšná, prodala více než 50 milionů kusů, což z ní činí jednu z nejprodávanějších franšízových videoher všech dob a čtvrtou nejprodávanější franšízu bojových her v historii. Kritici a publikace o videohrách si široce připisují hlavní sérii za zvyšování standardů bojových her a chválí ji za herní mechaniku a hodnotu opakování.

 

Najdete nás i na MALL.CZ