PS3 infamous

Kód: SR214808
Bazar
Neohodnoceno
179 Kč
Momentálně vyprodáno
Položka byla vyprodána…

BAZARAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Sucker Punch, tvůrci oceněné série Sly Cooper, přináší na PlayStation 3 inFAMOUS.

Impozantní exploze řádí v šesti blocích Empire City a likvidují naprosto všechno, co jim stojí v cestě. Uprostřed jednoho z kráterů po výbuchu stojí osamělý muž a jako zázrakem nemá ani škrábnutí. Za to disponuje neuvěřitelnými schopnostmi.

Vyzkoušejte, co se stane, když normální člověk z ničeho nic získá superschopnosti. Pomstíte se? Budete chránit nevinné? Nebo od obojího trochu? S takovými dilematy se budete potýkat během hraní ve velice interaktivním a živoucím městě, kde každá z vašich akcí způsobí zároveň silnou reakci od obyvatel i okolního prostředí. inFAMOUS vám umožní postupně odkrývat spletitý příběh, zažít si slávu i opovržení a utkat se s mocnými nepřáteli. Budete mít jednoduše pocit, že jste se stali moderními superhrdiny.

Užijte si jedinečnou svobodu, kterou zažijete při užívání fantastických schopností a dovedností, které mohou utvářet a definovat celý svět kolem vás

Objevujte během hry nové schopnosti a vybírejte ty, které chcete rozvíjet

Staňte se hrdinou a nechte ostatní, aby vám pochlebovali, anebo se rozhodněte pro cestu zcela opačnou a nechte je, aby je děsilo pouhé pomyšlení na vás

Vydejte se na výlet do města Empire City ve službě PlayStation Home* a prověřte svou mušku v úžasné minihře Reaper Shock *Upozorňujeme, že služba PlayStation Home je k dispozici pouze v následujících jazycích: angličtina, francouzština, španělština, němčina a italština.

 

PS3 infamous

 

 

 

 doprava 1

1_7

 

PS3 infamous

Doplňkové parametry

Kategorie: Playstation 3
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 29. května 2009
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Playstation 3
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Sony Computer Entertainment
Výrobce: Sucker Punch Productions
Žánr: Akční adventura
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ