Microsoft Kinect senzor pro Xbox One FAT

Kód: SR79723
Bazar
Neohodnoceno
1 995 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

AWS

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zcela nový senzor Kinect pro konzoli Xbox One plně využívá všechny výhody moderní technologie. Je přesnější. Rychleji reaguje. Je intuitivnější. Bezprecedentní technologie rozpoznávání hlasu, pohledu a pohybu vám umožní ponořit se do her a zábavy jako nikdy předtím. Ke konzoli se můžete automaticky přihlásit, když vejdete do místnosti. Hrou můžete procházet pomocí nenápadných gest. Nejlepší sensor na přenos Skype hovorů. Představujeme zcela nový senzor Kinect pro novou generaci her a zábavy.

• Reálné vidění - Technlogie Reálné vidění senzoru Kinect výrazně rozšiřuje zorné pole senzoru, díky čemuž toho vidí více. Zcela nová infračervená kamera mu umožňuje vidět i ve tmě. Pomocí pokročilé 3D geometrie navíc pozná, jestli ztrácíte rovnováhu.
• Reálné pohyby - Technologie Reálné pohyby senzoru Kinect zaznamenává i nenápadná gesta. Své hry a aplikace můžete proto přesně ovládat i třeba zatnutím ruky v pěst. Nezáleží na tom, zda stojíte, nebo sedíte.
• Real Voice - Technologie Reálný hlas senzoru Kinect se díky zcela novému poli mikrofonů zaměřuje na zvuky, které mají pro ovládání význam. Pokročilá technologie izolace hluku umožňuje senzoru Kinect rozpoznat, koho má poslouchat, a to i v zaplněné místnosti. Poprvé navíc můžete pomocí hlasu spustit jakoukoli funkci konzole Xbox One bez ohledu na to, kde se v systému nacházíte. Můžete proto přepínat mezi jednotlivými funkcemi dle libosti.

 

Pouze pro konzoli XBOX ONE FAT (původní verze konzole) + pro novější konzole je nutno dokoupit adaptér

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 1 rok
Platforma: Xbox One
Stav: Použité
Výrobce: Microsoft
Nevyplňujte toto pole:
SK Avatar autora Dotaz 22.1.2019 16:36
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zdali má kinect nějaké závady způsobené opotřebením nebo je úplně bezzávadný.
Odpovědět
A Avatar autora Dotaz 22.1.2019 16:41
Dobrý den, Samozřejmě že nemá, zboží je v celkově dobrém stavu, plně funkční a s roční zárukou.
Najdete nás i na MALL.CZ