XBOX ONE Little Nightmares II (nová)

Kód: SR239547
Nové
Neohodnoceno
375 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

ACAD

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

Little Nightmares II je napínavě dobrodružná hra, ve které hrajete jako Mono, mladý chlapec uvězněný ve světě, který byl zkreslen bzučivým přenosem vzdálené věže. Se Šestkou, dívkou ve žluté pláštěnce, se Mono jako její průvodce vydává objevit temná tajemství Signální věže a zachránit Šestku před jejím strašným osudem; ale jejich cesta nebude přímá, protože Mono a Six budou čelit galerii nových hrozeb od strašných obyvatel tohoto světa.

Vezměte Mono a Six na jejich dobrodružství, zatímco na vás čeká řada zbrusu nových obyvatel, kteří Vás budou strašit ve vašich krocích a rušit váš spánek. Přelstít sadistického učitele, přežít krvežíznivého Huntera a další ochlupující postavy až ke kořenům zla.

OBJEVTE FANTASTICKÝ HOROROVÝ SVĚT POŠKOZENÝ SIGNÁLNÍ VĚŽÍ

Unikněte světu, který je zkažený zevnitř. Vaše cesta vás zavede ze strašidelných lesů, do zlověstných škol, na cestě do děsivé Signální věže, kde najdete zdroj zla, které se šíří televizními obrazovkami světa.

PŘIPOMENĚTE SVÉ DORMANTSKÉ HEROICKÉ DÍTĚ, ABY JSTE UŠETŘILI ŠESTKU Z TEMNOTY

Šestka z tohoto světa mizí a její jedinou nadějí je vést Mono k Signální věži. V tomto světě nočních můr jste jejím jediným majákem naděje. Dokážete sebrat odvahu, abyste odrazili své mučitele a spolupracovali se Šestkou, abyste měli nějaký smysl Signální věže?

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plošinovky na Xbox one
Záruka: 2 roky
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Obal: Francouzský
Platforma: Xbox One
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Bandai Namco Entertainment
Výrobce: Tarsier Studios
Žánr: Plošinovka, Puzzle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: