Herní bezdrátové sluchátka ASTRO A50 pro PS4

Kód: SR97649
Bazar
4 hodnocení
3 299 Kč
Momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

ABBA

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

Bezdrátová sluchátka Astro A50 + Base Station, černá Astro A50 jsou špičková herní sluchátka, která splňují požadavky i těch nejnáročnějších profesionálních hráčů – špičková akustika, prostorový zvuk, ergonomie, maximální možné pohodlí, citlivý mikrofon a dlouhá výdrž baterie. Díky všem těmto vlastnostem a funkcím začnete jednoduše hrát ale jen velmi těžko se vám bude přestávat. bezdrátová sluchátka s dobíjecí stanicí, která slouží i jako vysílač podpora zvuku Dolby 7.1 výdrž baterie až 15 hodin jednosměrný citlivý mikrofon s funkcí flip-to-mute bytelná, ale i přesto pohodlná konstrukce

Virtuální Prostorové 7.1 díky Dolby Digital (Surround)  a Dolby Headphones Tato sluchátka sice nemají skutečný prostorový zvuk - uvnitř mušle nenaleznete 8 repráčku, nicméně pokud stanici sluchátek napojíte přes optický kabel do konzole, získáte nejkvalitnější prostorový zvuk Dolby Digital (Surround) jenž bude převeden do formátu Dolby Headphones, což vám umožní skutečně uslyšet a rozpoznat všech 8 zvukových kanálů. Neexistuje lepší volba pro prostorový zvuk. Reálné zvukové efekty Virtuální prostorový zvuk je u sluchátek doplněn precizně vyladěnými 40 mm reproduktory, které produkují přesný, čistý a velmi reálný zvuk.

Bezdrátové Sluchátka jsou bezdrátová, takže vám při hraní nikde nepřekáží žádný kabel, do kterého byste se mohli v zápalu boje třeba zamotat.

Dlouhá výdrž Pohodlí sluchátek zajišťuje kromě designu a bezdrátové technologie také skvělá výdrž baterie, díky které vydrží sluchátka bez nutnosti připojení ke kabelu hrát až 15+ hodin. O napájení sluchátek se stará bytelná základna ASTRO, která je součástí balení. Kromě nabíjení sluchátek tato základna zároveň slouží i jako bezdrátový vysílač o frekvenci 5 GHz. Sklopný mikrofon Sluchátka jsou vybavena citlivým sklopným mikrofonem, který vám umožní flexibilní využití sluchátek pro online hraní, telefonování a jiné činnosti. Samozřejmostí tohoto mikrofonu je, že poskytuje velmi kvalitní přenos zvuku, který vám umožní při hraní her mluvit jasně a bez zkreslení.

Mikrofon je také vybaven funkcí flip-up, tzn. že jakmile jej sklopíte nahoru, mikrofon se vypne.

Bytelná konstrukce Sluchátka mají opravdu bytelnou konstrukci skládající se ze široké čelenky s polstrováním a z velkých, extra pohodlných náušníků z umělé kůže, takže vydržíte hrát opravdu dlouho. Tyto náušníky navíc perfektně obklopí vaše uši, takže neuslyšíte nic, co by vás mohlo při hraní rozrušit.

Samozřejmostí je pak použití prvotřídních materiálů a možnost snadného nastavení sluchátek pro každou hlavu.

Software Command Center ASTRO Jedná se o software, který dovoluje naladit každý vstupní a výstupní parametr sluchátek anebo jeho prostřednictvím můžete sdílet a vytvářet vlastní EQ předvolby.

Klíčové vlastnosti Sluchátka: Bezdrátová sluchátka s nabíjecí stanicí, která zároveň slouží i jako bezdrátový vysílač o frekvenci 5 GHz. Sluchátka mají bytelnou konstrukci s širokou čelenkou a s velkými náušníky ze syntetické kůže. Samozřejmostí sluchátek je špičkový zvuk díky 40mm měničům a také díky podpoře prostorového zvuku 7.1 Dolby. Výdrž baterie sluchátek až 15 hodin. Sluchátka disponují vestavěnou technologií MixAmp a díky softwaru Astro Command Center máte možnost nastavit každý vstupní i výstupní parametr anebo si vytvářet vlastní EQ předvolby. Sluchátka mají také jednosměrný sklopný mikrofon s funkcí flip-to-mute anebo podporují režim VoiceBalance. U sluchátek lze volitelně měnit náušníky anebo část čelenky. Sluchátka jsou kompatibilní s PS4.

Frekvence sluchátek 20 – 20 000 Hz. Citlivost 118 dB.

Bezdrátový vysílač: frekvence 5 GHz, funkce nabíjení, poskytování jasné komunikace s nízkým zpožděním, usnadnění párování

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství na herní konzole
Záruka: 1 rok
Platforma: Playstation 4
Stav: Použité
Značka: ASTRO
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: