PS2 Spyro: A Hero's Tail PLATINUM

Kód: SR7931
Bazar
Neohodnoceno
549 Kč
Momentálně vyprodáno
Položka byla vyprodána…

BAZARAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Tentokrát je Spyrův úkol z kategorie těch opravdu těžkých. Musí zachránit dračí říši od odporného a zlého Rudého draka. Ten všude rozházel temné drahokamy, jež mu mají pomoci v získání absolutní nadvlády. Spyrův úkol je tedy zřejmý. Najít, posbírat a zničit všechny černé drahokamy a tím plány Rudého draka překazit.

Jak bude růžový dráček Spyro cestovat po říši tak okamžitě pozná, která část je již pod vlivem Rudého draka, a která ne. Tam kde na zemi leží černý drahokam se totiž v realtime změní krajina, změní se vzhled nepřátel, hudba, zvuky, nebe, objekty, zkrátka všechno. To samé platí pro situaci, kdy hráč černý drahokam zničí. Vše se totiž zase přemění zpátky.

Spyro bude proti nepřátelům bojovat s použitím svého ohnivého dechu, švihem svého ocasu a kopem svých nožek. Všechny tyto útoky je navíc v průběhu hry možné dále vylepšovat. Z obyčejného plamenného dechu s tak může stát dech vodní, či mrznoucí, který je nutné používat proti odlišným druhům nepřátel. Vedle hlavního hrdiny Spyra hra nabídne možnost ovládat další známé postavy z předešlých dílů v sérii. Jde třeba o krtka Blinka, vážku Sparx, opičku Hunter, či tučňáka Byrda.

 

6_124

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské
Záruka: 1 rok
Datum vydání:: 12. listopadu 2004
Herní módy:: Pro jednoho hráče
Jazyk:: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma:: Playstation 2
Stav:: Použité
Typ distribuce:: Krabicová
Vydavatel:: Vivendi Universal Games
Výrobce:: Eurocom Entertainment Software
Žánr:: Plošinovka
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ