PS3 Sony DualShock 3 Originální bezdrátový ovladač

Kód: SR97976
Bazar
10 hodnocení
999 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

ASAK

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

DualShock 3 je třetí generace herního ovladače pro konzoli PlayStation 3 od společnosti Sony. Jde o nástupce ovladače DualShock 2, který byl určen pro PlayStation 2. DualShock 3 byl uveden na trh v roce 2007 a přinesl několik vylepšení a nových funkcí oproti svému předchůdci.

Mezi hlavní vlastnosti DualShock 3 patří:

Bezdrátová konektivita: Oproti DualShock 2, který byl kabelový, DualShock 3 používá Bluetooth pro bezdrátové připojení k PlayStation 3. To umožňuje hráčům pohodlněji ovládat hry bez omezení kabelu.

Vibrační funkce: DualShock 3 znovu zavedl vibrační funkci, která byla vynechána u původního ovladače pro PlayStation 3, nazývaného Sixaxis. Vibrační funkce zlepšuje zážitek z hraní poskytováním haptické zpětné vazby během hry.

Sixaxis senzory: DualShock 3 zdědil senzory pohybu z ovladače Sixaxis, které umožňují detekovat náklony a pohyby ovladače v prostoru. Tyto senzory umožňují hráčům ovládat hry pomocí pohybu, což přidává další vrstvu interakce do některých her.

Analogové páčky a tlačítka: DualShock 3 nabízí dva analogové páčky, které umožňují hráčům preciznější ovládání postav a vozidel v hrách. Tlačítka ovladače zahrnují křížový ovladač (D-pad), čtyři akční tlačítka (trojúhelník, kruh, kříž a čtverec), tlačítka Start a Select, čtyři ramenní tlačítka (L1, L2, R1 a R2) a tlačítko pro přístup k hlavnímu menu konzole (PS tlačítko).

Vylepšený design: DualShock 3 zachovává ikonický design svého předchůdce, ale přináší několik malých změn, jako je například zaoblenější tvar, který je pohodlnější pro dlouhodobé hraní.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PS3 ovladače
Záruka: 1 rok
Platforma: Playstation 3
Stav: Použité
Typ zařízení: Herní ovladač
Výrobce: Sony

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: