PS3 Tony Hawk's Proving Ground

Kód: SR4872
Bazar
Neohodnoceno
395 Kč
Momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

BAZARAD

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

PS3 Tony Hawk's Proving Ground je skateboardingová videohra vyvinutá společností Neversoft a vydána společností Activision. Hra byla vydána pro PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation 2, Wii a Nintendo DS v říjnu 2007. Je to devátý díl v populární sérii Tony Hawk's a pokračuje v tradici nabízení hráčům rozsáhlých možností pro skateboardingové triky a volnou hratelnost.

V Tony Hawk's Proving Ground se hráči ujímají role mladého skateboardisty, který se snaží získat pověst v skateboardingovém světě. Hra se odehrává v otevřeném světě, který obsahuje různá městská prostředí, jako jsou Philadelphie, Baltimore a Washington D.C. Hráči se mohou volně pohybovat po těchto městech a účastnit se různých událostí a výzev, které jim pomohou získat respekt a stát se profesionálním skateboardistou.

Tony Hawk's Proving Ground nabízí několik inovací a vylepšení oproti předchozím dílům série. Jednou z hlavních novinek je zavedení "skate lounge", což je vlastní oblast, kterou si hráči mohou navrhnout a upravit podle svých představ. Hráči mohou přidávat různé překážky, rampy a další prvky, které jim umožní trénovat své dovednosti a triky.

Hra také zahrnuje nový systém založený na "stylu života", který umožňuje hráčům vybrat si cestu, po které se chtějí vydat. Hráči se mohou zaměřit na "kariéru", "hardcore" nebo "kreativní" styl hraní. Každý z těchto stylů nabízí odlišné výzvy a odměny a ovlivňuje, jakým způsobem hráči postupují ve hře.

Tony Hawk's Proving Ground také obsahuje multiplayerový režim, ve kterém mohou hráči soutěžit proti svým přátelům v různých skateboardingových událostech a výzvách. Multiplayer je dostupný jak lokálně pomocí splitscreen, tak online přes internet.

 

 

2_155

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní hry na PS3
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 16. 10. 2007
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (local, online)
Jazyk:: Angličtina
Obal: Anglický
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Activision
Výrobce: Neversoft
Žánr: Simulace
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: