PS4 Assassins Creed: The Ezio Collection CZ (nová)

Kód: SR387
Nové česky
Neohodnoceno
599 Kč –42 %
PS4 Assassins Creed: The Ezio Collection CZ (nová)
599 Kč –42 % 348 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.9.2021

ACAB

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Ezio Auditore da Firenze se vrací na aktuální konzole ve vylepšené grafice ve Full HD a s ostřejšími texturami. Prožijte znovu a nebo i poprvé napínavý příběh, odehrávající se v Itálii na přelomu 15. a 16. století.

ASSASSINS CREED II


Epický příběh o rodině, pomstě a spiknutí, zasazený do noblesního a přesto brutálního prostředí renesanční Itálie. Ezio se spřátelí s Leonardem da Vincim, pustí se do křížku s nejmocnějšími florenskými rodinami a odvážně se pohybuje kanály Benátek, kde se naučí mistrovství cechu vrahů.

ASSASSINS CREED: BROTHERHOOD


Návrat Ezia, který bude svádět lítou bitvu s mocným řádem Templářů. Aby náš hašašínský mistr mohl zasáhnout nepřítele přímo do slabin, musí se vypravit do Říma, centra moci, pýchy a korupce. Boj se zkorumpovanými tyrany ovšem nebude snadný, neboť bude vyžadovat sílu, ale co hlavně, bude vyžadovat vůdcovské schopnosti. Ezio totiž povede celé Bratrstvo, které bude bojovat po jeho boku. Své nesmiřitelné nepřátele mohou hašašíni porazit jen tehdy, budou-li spolupracovat.

ASSASSINS CREED: REVELATIONS


Hlavním hrdinou Assassin's Creed Revelations bude opět asasínský mistr, Ezio Auditore, kráčející ve stopách svého legendárního mentora, Altaira, na cestě k navrácení pěti starých pečetí, které mohou ovlivnit budoucnost bratrstva Asasínů. Půjde o nebezpečnou cestu, Ezio se tentokrát vydá do Konstantinopole, srdce Osmanské říše, kde rostoucí síla armády Templářů ohrožuje a postupně destabilizuje celou oblast.

 

ezio

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Playstation 4
Záruka: 2 roky
Datum vydání:: 18. listopadu 2016
Herní módy:: Pro jednoho hráče
Jazyk:: Angličtina
Obal: Italský
Platforma:: Playstation 4
Stav:: Nové
Typ distribuce:: Krabicová
Vydavatel:: Ubisoft
Výrobce:: Ubisoft Montreal, Virtuos
Žánr:: Akční adventura
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
MP Avatar autora 1.1.2021 12:22
Dobrý den Tento díl je i s asasin 1? Děkuji za odpověď
Odpovědět
A Avatar autora 1.1.2021 12:39
Dobrý den, bohužel, obsahuje jen - Assassin's Creed 2 - Assassin's Creed: Brotherhood - Assassin's Creed: Revelations - krátké filmy Assassin’s Creed: Lineage a Assassin’s Creed Embers