PS4 Dead Cells (nová)

Kód: SR3130
Nové
Neohodnoceno
699 Kč –35 %
ps4 dead cells
699 Kč –35 % 457 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
27.1.2021

ACAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

V brutálně obtížné 2D akční plošinovce Dead Cells vám je svěřen do rukou produkt nepovedeného alchymistického pokusu, který se snaží přijít na kloub tomu, co se děje na rozlehlém, neustále se měnícím a zdánlivě prokletém ostrově. Kombinace tuhých, ale férových soubojů, citlivého ovládání, nezdolných protivníků, permanentní smrti a samozřejmě i nouzového odkulení se stranou, které vás dostane z nesnází, vytváří náročnou hru plnou impulzivních reakcí, ve které si projdete vnitřní očistou.

Poznejte „rougevanii“ – herní styl, v němž se propojený s#vět, větvící se cesty a odemykatelné dovednosti snoubí s neustálou hrozbou permanentní smrti, která vám v žilách rozpumpuje adrenalin. Nečekejte žádné záchytné body – buď porazíte závěrečného bosse na první pokus, nebo to budete muset zkusit znovu od začátku.

V následujících pokusech vám nicméně z vašeho dosavadního postupu něco zůstane – nově odemčené cesty, přístup do neprobádaných oblastí, mutace, schopnosti a zbraně.

Když už je řeč o zbraních, v Dead Cells najdete přemíru způsobů, jak zabít své nepřátele. Velkou spoustu všelijakých mečů, luků a pochopitelně i kouzel, ale taky biče, granáty a dělové věže, přičemž každá zbraň má svůj vlastní unikátní účinek. Mutace a svitky vám navíc umožňují vytvořit si a postupně vylepšovat svou postavu pokaždé dočista jinak.

Jakmile ale dojde na lámání chleba, jsou to vaše hráčské dovednosti, na čem záleží ze všeho nejvíc! Hry žánru „roguelite“ jsou o neustálém pilování dovedností, dokud se z toho, co původně bylo nepřekonatelnou překážkou, nestane odpolední procházka parkem.

 

PS4 Dead Cells

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Playstation 4
Záruka: 2 roky
Datum vydání: 7. srpna 2018
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Platforma: Playstation 4
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Motion Twin
Výrobce: Motion Twin
Žánr: RPG, Metroidvania

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: