PS4 Just Dance 2021 (nová)

Kód: SR9126
Novinka Nové
7 hodnocení
Značka: Ubisoft
799 Kč –35 %
112534 or
799 Kč –35 % 519 Kč
Momentálně vyprodáno
Položka byla vyprodána…

ACAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už nikdy nezmeškáte šanci tančit! Na Just Dance 2021 přichází 40 nových must-dance skladeb. Ať už jde o hitparády, skvělé klasiky pro rodiny, virální internetové fenomény nebo začínající umělce musíte vědět: v Just Dance 2021 je pro každého dost hudby!

Ponořte se do mnoha kreativních vesmírů, včetně těch vytvořených pomocí inovativních a originálních výrobních technik. Máte chuť na rychlou relaci? Pomocí tlačítka pro rychlé přehrávání spustíte náhodný seznam skladeb přizpůsobený vašemu vlastnímu vkusu. Co máš dnes chuť dělat? Vyberte funkci, která nejlépe odpovídá vašemu stylu!  Cvičení nikdy nebylo tak zábavné! Začněte svou rutinu v režimu Sweat Mode a nechte se motivovat sledováním spálených kalorií a času stráveného tancem. Sledujte a vylepšujte svůj výkon!

Objevte svou novou podrobnou rekapitulaci skóre a porovnejte své skóre se svými přáteli. Sbírejte v průběhu hry několik úžasných samolepek s albem samolepek. Společně budete silnější! Spojte se s přáteli a sdílejte zábavu díky režimu Co-op. Spojte se a kombinujte skóre a ovládněte taneční parket!

Mladí k tanci! Kid Mode je šitý na míru potřebám nejmladších hráčů. Mohou si užít 8 nových dětských písniček a choreografií pro zábavný taneční zážitek. Dost nikdy není dost! Získejte přístup k předplatitelské streamovací službě Just Dance Unlimited a (znovu) tancujte na více než 550 skladeb a více! Každá kopie hry je přístupná na 1 měsíc! Pokračujte v tanci po celý rok s Just Dance 2021!

Vždy existuje důvod tančit s Just Dance. Určitě se účastněte sezónních akcí s herními výzvami, dočasnými skladbami zdarma a tematickými seznamy skladeb. Podívejte se na vylepšenou domovskou stránku s nejnovějšími zprávami a užijte si přizpůsobené doporučení pro sledování skladeb, seznamů skladeb a zábavných videí.

Tancujte, dokud neklesnete s Just Dance Unlimited! V průběhu roku budou přidávány další skladby a obsah, který obohatí zážitek hráče. Tancujte tak, jak se vám líbí! S našimi možnostmi přizpůsobení nebylo nikdy snadné najít perfektní skladby. Díky vylepšenému systému doporučení vám Just Dance nabízí přizpůsobený obsah podle vašich tanečních návyků a preferencí.

Prozkoumejte nové vesmíry! Vyberte si perfektně připravený seznam skladeb a objevte skladby, které se brzy stanou vašimi oblíbenými. Intuitivní rozhraní vám umožní snadno přizpůsobit váš herní zážitek. Vyberte si své oblíbené skladby z neustále se rozrůstajícího katalogu Just Dance a vytvářejte své vlastní seznamy skladeb! Ukažte světu, co máte! Připojte se k vylepšenému světovému tanečnímu parketu a soutěžte online s ostatními hráči! (Nintendo Switch, Xbox One, PS4, Google Stadia, Xbox Series X, PS5) Během stálých turnajů vyzvěte kolegy Just Dancers z celého světa. Budete konfrontováni s hráči s podobnou úrovní, jako je ta vaše, pro boj s férovým tancem.

Užijte si relace Happy Hour, ochutnejte Just Dance Unlimited a pořádejte párty! K zábavě není potřeba žádné další příslušenství! Stačí použít svůj smartphone s aplikací Just Dance Controller! (iOS, Android, kompatibilní s Nintendo Switch, Xbox One, PS4, Google Stadia, Xbox Series X, PS5) Pomocí smartphonu se můžete pohybovat ve hře, sledovat a hodnotit své pohyby - není nutná kamera, Kinect ani PS Move! Se svými telefony může hrát až 6 hráčů současně.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: taneční
Záruka: 2 roky
Datum vydání: 12. listopadu 2020
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (local, online)
Jazyk: Angličtina
Platforma: Playstation 4
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Ubisoft
Výrobce: Ubisoft Shanghai, Ubisoft Paris, Ubisoft Pune, Ubisoft Bordeaux
Žánr: Hudební
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ