PS4 life is strange 2

Kód: SR4120
Bazar
Neohodnoceno
649 Kč
Momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

BAZARAD

 

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

PS4 Life is Strange 2 je epizodická adventura vyvinutá studiem Dontnod Entertainment a vydána společností Square Enix. Hra je dostupná pro PlayStation 4 a další platformy. Slouží jako pokračování kriticky oceňované hry Life is Strange a sleduje nové postavy a příběh.

 V Life is Strange 2 hráči přebírají roli Seana Diaze, teenagera, který společně se svým mladším bratrem Danielem musí uprchnout z domova ve městě Seattle poté, co se stane tragický incident. Hra se odehrává v několika epizodách, které postupně pokračují ve vyprávění příběhu, kdy bratři vyrážejí na cestu přes Spojené státy.

Během hry hráči činí rozhodnutí, která ovlivňují vztahy mezi postavami a formují výsledek příběhu. Rozhodnutí, která hráč učiní, mají jak okamžité, tak dlouhodobé důsledky, ovlivňují osobnosti postav, jejich interakce a události, které se odehrávají.

Life is Strange 2 se zabývá různými tématy, jako jsou bratrství, rodina, identita, rasismus a sociální problémy, a nabízí emocionálně nabité a provokující zážitky. Hra kombinuje průzkum, řešení hádanek a dialogové prvky, které umožňují hráčům interagovat s prostředím, řešit výzvy a vést významné rozhovory s dalšími postavami.

Svým poutavým příběhem, dobře vypracovanými postavami a důležitým rozhodováním nabízí Life is Strange 2 unikátní a pohlcující herní zážitek pro hráče na PlayStation 4.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Adventury na PS4
Záruka: 1 rok
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Platforma: Playstation 4
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Square Enix
Výrobce: Dontnod Entertainment
Žánr: Adventura
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: