PS5 Dead Space (nová)

Kód: SR70945
Nové
1 hodnocení
899 Kč
Momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

ACAD

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

PS5 Dead Space je klasický sci-fi survival horor, který byl přepracován, aby poskytl hlubší a působivější zážitek. Hlavní postava hry, Isaac Clarke, je obyčejný inženýr, který má za úkol opravit obrovskou loď třídy Planet Cracker, USG Ishimura. Během své mise však zjišťuje, že se něco strašlivě pokazilo. Posádka lodi byla vyvražděna a Isaacova milovaná partnerka Nicole se ztratila někde na palubě.

Isaac, osamocený a vyzbrojený pouze svými inženýrskými nástroji a dovednostmi, se snaží rozluštit děsivou záhadu toho, co se na palubě Ishimury stalo, a zároveň doufá, že najde ztracenou Nicole. Ve hře se musí postavit nepřátelským tvorům zvaným nekromorfové a bojovat o přežití v prostředí plném hrůzných nástrah a své pomalu se rozpadající příčetnosti.

Dead Space je k dispozici na platformě PS5 a nabízí novou úroveň pohlcení díky absenci načítacích obrazovek a střihů, s plně propojenou lodí, kterou lze projít z jednoho konce na druhý. Hra také přináší vylepšené vizuální zpracování a atmosférické 3D ozvučení pro průzkum strhujícího sci-fi prostředí.

Hra také nabízí rozšířený příběh, kde hráči odhalí temná tajemství skrytá za událostmi na palubě lodi USG Ishimura. K přežití je třeba využít a vylepšit Isaacovy technické nástroje a využít je ke kreativní likvidaci nepřátel.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční adventury na PS5
Záruka: 2 roky
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Playstation 5
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Survival horor
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: