PS5 Mortal Kombat 11 Ultimate- (nová)

Kód: SR998048
Nové
1 hodnocení
Značka: Warner Bros
525 Kč
Momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

ACAD

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

PS5 Mortal Kombat 11 Ultimate Edition pro PlayStation 5 je vylepšená verze původní hry Mortal Kombat 11, bojová hra vyvinutá studiem NetherRealm Studios a publikována společností Warner Bros. Interactive Entertainment. Tato edice byla optimalizována pro využití výkonnějšího hardware PlayStation 5 a nabízí vylepšené vizuální efekty, rychlejší načítání a další výhody.

Obsah hry zůstává stejný jako u verze pro PlayStation 4:

Základní hra: Mortal Kombat 11 nabízí širokou škálu klasických i nových postav, z nichž každá má své jedinečné pohyby, fatality a brutalities. Hra také zahrnuje hluboký a poutavý režim příběhu, který navazuje na příběh předchozích her Mortal Kombat.

Kombat Pack 1: Toto rozšíření přidává šest nových postav do seznamu, včetně hostujících postav z jiných franšíz, jako jsou Spawn, Joker a Terminator T-800. Balíček také zahrnuje různé nové skiny a sady vybavení pro postavy.

Kombat Pack 2: Druhý Kombat Pack představuje další tři postavy do hry: Mileena, Rain a Rambo. Tyto postavy mají své vlastní jedinečné pohyby, fatality a brutalities, spolu s dalšími skiny a sadami vybavení.

Aftermath Expansion: Toto příběhově orientované rozšíření přináší zcela nový filmový příběh do hry. Představuje nové postavy, včetně Fujina, Sheevy a RoboCopa, stejně jako nové scény a Friendships, zábavnou alternativu k Fatalities.

Bezplatné aktualizace: Mortal Kombat 11 Ultimate Edition také zahrnuje různé bezplatné aktualizace, které byly vydány od spuštění hry, jako jsou nové scény, aktualizace vyvážení a zlepšení kvality života.

Hlavním rozdílem mezi verzemi pro PlayStation 4 a PlayStation 5 je optimalizace hry pro novou konzoli, což zahrnuje vylepšenou grafiku, snímkování až 4K rozlišení a rychlejší načítání díky SSD disku. Mortal Kombat 11 Ultimate Edition pro PlayStation 5 nabízí plynulejší a více pohlcující zážitek pro hráče.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bojové hry na PS5
Záruka: 2 roky
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (local, online)
Jazyk: Angličtina
Obal: Italský
Platforma: Playstation 5
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Warner Bros. Interactive Entertainment
Výrobce: NetherRealm Studios
Žánr: Bojové
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: