PS3 Mass Effect 3

Kód: 232282
Bazar
Neohodnoceno
149 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Lokalizace: anglicky

Stav: použitý

Obsah: kompletní, včetně manuálu

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

PS3 Mass Effect 3 je akční RPG (role-playing game) vyvinuté společností BioWare a vydané společností Electronic Arts. Hra byla vydána v roce 2012 pro PlayStation 3, Xbox 360 a PC. Mass Effect 3 je třetím a závěrečným dílem v původní trilogii Mass Effect, která se zaměřuje na velkolepé vesmírné dobrodružství plné komplexních postav, epických příběhů a rozhodování s hlubokými následky.

Hra pokračuje v příběhu velitele Sheparda, který se snaží sjednotit galaxii proti hrozbě známé jako Reapery - starověká, téměř nesmrtelná rasa strojů, která se každých 50 000 let vrátí, aby zničila všechny pokročilé organické civilizace. Hráči musí shromažďovat spojence, zdroje a technologie, aby mohli postavit armádu schopnou čelit této hrozící invazi.

Mass Effect 3 staví na systémech předchozích her a nabízí propracovaný systém prvků a dovedností, který umožňuje hráčům vytvořit unikátní postavy a specializovat se na různé bojové schopnosti a taktiky. Hra také zahrnuje dynamický systém rozhodování, který ovlivňuje průběh příběhu a konečný výsledek hry na základě volby hráče.

Mass Effect 3 představuje také nový kooperativní multiplayerový režim nazvaný "Galaxy at War", ve kterém hráči mohou spolupracovat s ostatními hráči, aby bojovali proti nepřátelským silám a získávali zdroje pro závěrečný střet s Reapery.

Hra obdržela obecně pozitivní recenze od kritiků, kteří chválili hluboký příběh, komplexní postavy, hratelnost a rozsáhlý vesmír. Kritika byla zaměřena na kontroverzní konec hry, který někteří hráči považovali za neuspokojivý nebo nedostatečně odrážející jejich rozhodnutí v průběhu série. Přesto je Mass Effect 3 považován za silný závěr epické trilogie a jeden z nejlepších akčních RPG své generace.

 

 

1_104

 

Doplňkové parametry

Kategorie: RPG hry na PS3
Záruka: 1 rok
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (online)
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Playstation 3
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Electronic Arts
Výrobce: BioWare
Žánr: RPG

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: