Xbox One / Xbox Series Diablo IV (nová)

Kód: SR938183
Nové
Neohodnoceno
1 588 Kč
Momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

ACAD

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

Xbox One / Xbox Series Diablo IV je akční RPG hra vyvinutá a publikovaná společností Blizzard Entertainment. Hra je dostupná na platformách Xbox Series X|S a Xbox One. Hra byla vydána 6. června 2023.

Ve světě Diablo IV probíhá neustálý boj mezi Nebeskými výšinami a Pekelným peklem, kdy nenávist hrozí pohltit Sanctuary. S neustále se objevujícími démony k zabití, množstvím dovedností k ovládnutí, nočními dungeonmi a legendárním vybavením přináší tento rozsáhlý svět dobrodružství a zkázy.

Hra nabízí otevřený svět Sanctuary, ve kterém hráči mohou plnit úkoly, dobývat obležená města, prozkoumávat noční můry v dungeonu a bojovat o osud světa. Hráči si mohou vytvořit vlastní postavu s různými přizpůsobeními, kosmetickými prvky, schopnostmi a talentovými stromy. Postava se rozvíjí a posiluje s postupem hráče.

Diablo IV nabízí rozsáhlou paletu zbraní, zbroje, schopností a dalšího vybavení, které hráči mohou objevovat a experimentovat s nimi. Hra nabízí intenzivní akční souboje a boje s démony.

Hra obsahuje kampaně, které lze hrát samostatně nebo s přáteli, kde hráči potkávají památné postavy a prochází temnými prostředími se zaplétajícím příběhem. Hra také nabízí rozsáhlý endgame a sdílený svět, kde se hráči mohou setkávat ve městech, obchodovat, spolupracovat při boji s bosy nebo se utkat s ostatními hráči v PVP zónách.

Diablo IV je optimalizováno pro Xbox Series X|S, což znamená využití jedinečných schopností těchto konzolí, jako je zvýšená rychlost načítání, vizuální kvalita, odezva a snímková frekvence až 120 snímků za sekundu.

Diablo IV je ultimátní akční RPG zážitek, který nabízí nekonečné množství démonů k poražení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: RPG hry na Xbox One
Záruka: 2 roky
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (local, online)
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Xbox One, Xbox Series
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Akční RPG
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: