PS5 Crisis Core: Final Fantasy VII - Reunion (nová)

Kód: SR42016
Nové
Neohodnoceno
1 099 Kč
Momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

ACAD

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

PS5 CRISIS CORE –FINAL FANTASY VII– REUNION je remasterovaná HD verze oblíbeného předchůdce hry FINAL FANTASY VII. Tato hra, vydaná společností SQUARE ENIX CO. LTD., je dostupná na platformách PS4 a PS5.

Hra se zaměřuje na příběh Zacka Faira, mladého válečníka obdivovaného chlapcem, který je předurčen zachránit svět, důvěřovaného muži uznávanými jako hrdinové legendy a milovaného dívkou, která drží osud planety ve svých rukou. Celý příběh o Zackových snech a cti, který ho spojuje s Cloudem, je odhalen v této velkolepé sáze, která překonala limity HD remasteru.

Grafika byla plně remasterována v HD, což přináší hru na nejnovější generaci konzol. Herní zážitek obohacují také nově upravené 3D modely, včetně postav a pozadí, a zlepšený bojový systém, který zajišťuje mnohem plynulejší herní zážitek. Dialogy jsou namluvené jak v angličtině, tak v japonštině a originální hudební skladatel, Takeharu Ishimoto, připravil nově uspořádaný soundtrack.

Zack Fair je nadějný mladý operativ v elitní jednotce vojenské armády Shinra, SOLDIER. Spolu se svým mentorem, SOLDIER 1st Class Angealem, a hrdinou SOLDIER Sephirothem začíná Zack vyšetřování nedávného masového zmizení operativců SOLDIER.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: RPG na PS5
Záruka: 2 roky
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Playstation 5
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Square Enix
Žánr: Akční RPG
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: