PS5 Elden Ring (Shadow of the Erdtree) nová

Kód: SR998687
Nové
Neohodnoceno
Značka: From Software
1 599 Kč
Momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

ACAD

 

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

PS5 ELDEN RING: Shadow of the Erdtree Edition je speciální edice, která zahrnuje základní hru ELDEN RING a rozšíření Shadow of the Erdtree. Toto rozšíření přenáší hráče do nového světa známého jako Říše stínů, záhadné oblasti zahalené stínem mocného stromu Erdtree, kde bohyně Marika poprvé vkročila na zem. Tato země prošla nezpívanou bitvou a byla zasažena plameny Messmera, a sem se vypravil Miquella, aby se zbavil svého těla, síly i zlatého dědictví.

Hráči jsou pod vedením Empyreana Miquelly vyzváni, aby prozkoumali Říši stínů, kde odhalují temná tajemství světa a setkávají se s postavami s vedlejšími záměry, které následují Miquellovy stopy. Rozšíření poskytuje úplně nový svět plný rozmanitých situací a detailně propracovaných dungeonů, v nichž číhají nebezpeční nepřátelé.

Shadow of the Erdtree přináší do hry nové zbraně, vybavení, bojové dovednosti a kouzla, které nejsou součástí základní hry ELDEN RING, a také nové nepřátele, bosse a dějové linie, které zvyšují svobodu hráčů v RPG prvcích hry. Hráči tak mohou čelit novým hrozbám s novými mocnostmi, které mohou získat. Toto rozšíření a balíček nabízí bohatší a hlubší zážitek z oceňovaného světa ELDEN RING.

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: RPG na PS5
Záruka: 2 roky
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (online)
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Playstation 5
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Namco Bandai Games
Výrobce: FromSoftware
Žánr: Akční RPG
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: