PS3 Aliens vs Predator

Kód: SR00109
Tip Bazar
Neohodnoceno
269 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Lokalizace: anglicky

Stav: použitý

Obsah: kompletní, včetně manuálu

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

Aliens vs. Predator pro PlayStation 3 je intenzivní akční hra vydaná v roce 2010, která spojuje oblíbené sci-fi série „Alien“ a „Predator“. Hra nabízí tři rozdílné kampaně, kde se hráči mohou ujmout role mariňáka, Predátora, nebo Vetřelce (Alien), každá s vlastním unikátním stylem hratelnosti a příběhem.


Mariňácká kampaň

Jako mariňák, hráči zažijí survival hororovou atmosféru, kde se musí vypořádat se stísněnými koridory a temnotou, ve které číhají Vetřelci. Vyžaduje se důraz na taktiku a správné využití zbraní a technologií, jako jsou pohybové senzory a silné zbraně, které mariňákům pomáhají přežít.


Predátorova kampaň

Hrající jako Predátor, hráči získají přístup k pokročilým technologiím, včetně schopnosti maskování, léčení a využití různých zbraní specifických pro Predátora, jako jsou vrhací disky a speary. Tato kampaň klade důraz na stealth a efektivní lov nepřátel.


Vetřelcova kampaň

Vetřelec, známý svou agilitou a schopností plazit se po stěnách a stropech, nabízí unikátní herní zkušenost z perspektivy tohoto smrtícího tvora. Hráči využívají rychlost a stealth k útokům z překvapení, s cílem přemnožit se a šířit kolonii Vetřelců.


Multiplayer

Aliens vs. Predator také nabízí bohatý multiplayer, kde se mohou tyto tři rasy střetnout v různých herních módech. Hráči mohou zvolit jakoukoliv z tří ras a čelit ostatním v teamových i solo hrách, což vytváří zajímavé a dynamické bitvy.

 

 

1_157

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Střílečky na PS3
Záruka: 1 rok
Herní módy:: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů
Jazyk:: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma:: Playstation 3
Stav:: Použité
Typ distribuce:: Krabicová
Vydavatel:: Sega
Výrobce:: Rebellion Developments
Žánr:: FPS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: