XBOX ONE Far Cry 5 CZ (nová)

Kód: SR98187
Nové
3 hodnocení
Značka: Ubisoft
269 Kč
Momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

ACAB

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

Xbox One Far Cry 5 je akční dobrodružná hra s otevřeným světem vyvinutá společností Ubisoft Montreal a vydána společností Ubisoft. Hra byla vydána v březnu 2018 pro Xbox One, PlayStation 4 a PC. Far Cry 5 je pátým hlavním dílem populární série Far Cry a představuje několik změn a inovací oproti předchozím hrám.

Hra se odehrává ve fiktivním okrese Hope County v americkém státě Montana. Hráči se ujímají role mladého zástupce šerifa, který byl vyslán do Hope County, aby zatkl Josepha Seeda, fanouškovského vůdce a proroka kultu Projekt u Edenu. Joseph Seed a jeho rodina - John, Jacob a Faith - mají pevnou kontrolu nad okresem a jeho obyvateli, kteří jsou terorizováni a násilím nuceni ke vstupu do kultu.

Hráči mají k dispozici rozsáhlý otevřený svět, který mohou prozkoumávat, a mnoho vedlejších úkolů a aktivit, které mohou provádět, zatímco se snaží osvobodit Hope County od nadvlády kultu. Hra nabízí rozmanitý arzenál zbraní a vozidel, které hráči mohou používat k boji proti nepřátelům a k prozkoumávání prostředí.

Far Cry 5 také obsahuje systém Guns for Hire, který umožňuje hráčům najmout různé společníky, kteří jim pomáhají v boji proti kultu. Společníci mají různé schopnosti a vlastnosti, které mohou být užitečné v různých situacích. Hráči mohou také vylepšovat své schopnosti a zbraně prostřednictvím rozsáhlého systému vylepšení.

Graficky je Far Cry 5 impozantní, s detailním a realistickým zobrazením venkovského prostředí Montany. Hra je také známá pro svůj silný příběh a temnou atmosféru, která se prolíná s akčním a dobrodružným hraním. Celkově je Far Cry 5 považován za kvalitní příspěvek do série a oblíbený titul mezi fanoušky akčních her s otevřeným světem.

 

 

6_108

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Střílečky na Xbox one
Záruka: 1 rok
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (online)
Jazyk: České titulky a popisky
Obal: Český
Platforma: Xbox One
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Ubisoft
Výrobce: Ubisoft Montreal, Ubisoft Toronto
Žánr: Střílečka z pohledu první osoby
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: