XBOX 360 Kinect Senzor

Kód: SR69
Bazar
16 hodnocení
729 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023

AWS

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

 

Kinect je vhodný pro konzole typu E a S viz obrázek níže, pro starší model typu Arcade a Elite je potřeba AC adaptér.

 

kinect kompatibilita

 

Hry na Kinect můžete zakoupit zde -->>  

 

Ovladačem jste Vy


Kinect zcela novým a výjimečným způsobem oživuje hraní a zábavu a to díky systému hraní celým tělem. Paže, nohy, chodidla a ruce. Kinect nevyužívá žádné ovladače, stačí jenom vaše tělo. Vše je tak přirozené a intuitivní, že technologie ztrácí na síle a vy necháváte volný průběh kouzlu nenuceného pohybu. Stačí jen začít.

Kinect začíná u Vás


Když se technologie stane neviditelnou a intuitivní, stane se něco zvláštního – Vy a Vaše zážitky splynete v jedno. Neexistují zde žádné zábrany, žádné hranice, žádná zařízení, žádné hračky, žádné učení. Se zařízením Kinect jste ovladačem Vy.

Jste připraveni hrát


Je to vaše kouzlo – Vaše pohyby, Váš hlas, Vaše tvář, to všechno jednoduše, přirozeně a úžasně změní způsob, jakým hrajete a prožíváte zábavu.

Zařízení Kinect je kompatibilní s každou konzolí Xbox 360 a společně vám přinášejí hry a zábavu ve zcela novém, neobyčejném podání. Díky zařízení Kinect si můžete hrát, aniž byste byli omezováni ovladačem. Tak na co čekáte? Jděte do toho!4

Kinect mohou používat všichni, bez rozdílu věku. Pohybový senzor reaguje na každý Váš pohyb a od základů mění způsob jakým si hrajete.

 

XBOX 360 Kinect Senzor

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: XBOX 360
Záruka: 1 rok
Nevyplňujte toto pole:
MH Avatar autora Kinect 24.2.2021 01:05
Dobry vecer ,je Prosim Vas kontabilny aj s Xbox Serie X?Dakujem
Odpovědět
A Avatar autora Kinect 24.2.2021 06:51
Dobrý den, bohužel, tento kinect je určen pouze pro Xbox 360
PO Avatar autora 31.1.2019 13:11
Dobrý den, je tohle zboží plně funkční? A jaký x box k tomu budeme prosím potřebovat? Chtěli bychom to na hotel do herny tak, aby to lidé mohli hrát na projekčním plátně. Lze to tak vymyslet a co bychom k tomu případně ještě potřebovali? Poslední dotaz - jsou na to dostupné hry jako tenis, bowling, případně volejbal apod a kde se dají sehnat? Vím, že kinect se už od r 2017 dále nevyrábí... Mockrát děkuji za odpověď
Odpovědět
A Avatar autora Kinect senzor 31.1.2019 13:17
Dobrý den, Potřebujete Xbox 360 model Slim nebo model E ty jak jsou na obrázku, nic víc nepotřebujete, her je na Xbox 360 Kinect přehršel, vše co Vás napadne, na propojení s projekčním plátnem není problém, Xbox 360 má propojení s HDMI a projektory v dnešní době mají taktéž.
M Avatar autora kabel 11.1.2019 09:19
je k tomu i propojovací kabel? díky
Odpovědět
G Avatar autora Sensor kinect 11.1.2019 09:23
Dobrý den, Ano samozřejmě, je včetně kabelu, ale ke starším modelům je zapotřebí ještě adaptér.
Najdete nás i na MALL.CZ