XBOX 360 Kinect Senzor

Kód: SR69
Bazar
18 hodnocení
689 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení

AWS

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

Xbox 360 Kinect senzor je speciální příslušenství pro herní konzoli Xbox 360. Jedná se o pohybový ovladač, který umožňuje hráčům ovládat hry prostřednictvím jejich vlastního pohybu a hlasových příkazů, bez potřeby tradičního ovladače.

Kinect senzor je vybaven kamerou a infračerveným snímačem, které dokážou sledovat pohyby hráčů a převádět je na pohyby postav ve hře. To znamená, že hráči mohou skákat, běhat, tancovat a používat ruce a tělo k ovládání herních akcí.

Kinect senzor také obsahuje mikrofon pro detekci hlasových příkazů. To umožňuje hráčům ovládat různé funkce konzole nebo komunikovat se hrou pomocí hlasu.

Pomocí Kinect senzoru mohou hráči hrát různé hry, které jsou speciálně navrženy pro pohybové ovládání. Tyto hry nabízejí různé žánry, jako jsou sportovní hry, taneční hry, fitness aplikace a další. Hráči se mohou účastnit aktivit jako tenis, fotbal, box nebo tancování, přičemž jejich pohyby jsou přesně sledovány a promítány do hry.

Kinect senzor je také schopen rozpoznávat hráče a jejich tváře, což umožňuje personalizované herní zážitky. Například hráči mohou vytvořit virtuální avatar, který odráží jejich vlastní pohyby a vzhled.

Xbox 360 Kinect senzor je revoluční příslušenství, které umožňuje hráčům ovládat hry pomocí jejich vlastního pohybu a hlasových příkazů. S jeho pomocí se hráči mohou zapojit do interaktivních a zábavných herních zážitků bez nutnosti tradičního ovladače. Kinect senzor přináší nové možnosti a rozměry do světa videoher.

 

 

Kinect je vhodný pro konzole typu E a S viz obrázek níže, pro starší model typu Arcade a Elite je potřeba AC adaptér.

 

kinect kompatibilita

 

Hry na Kinect můžete zakoupit zde -->>  

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox 360 ovladače
Záruka: 1 rok
Nevyplňujte toto pole:
MH Avatar autora Kinect 24.2.2021 01:05
Dobry vecer ,je Prosim Vas kontabilny aj s Xbox Serie X?Dakujem
Odpovědět
A Avatar autora Kinect 24.2.2021 06:51
Dobrý den, bohužel, tento kinect je určen pouze pro Xbox 360
PO Avatar autora 31.1.2019 13:11
Dobrý den, je tohle zboží plně funkční? A jaký x box k tomu budeme prosím potřebovat? Chtěli bychom to na hotel do herny tak, aby to lidé mohli hrát na projekčním plátně. Lze to tak vymyslet a co bychom k tomu případně ještě potřebovali? Poslední dotaz - jsou na to dostupné hry jako tenis, bowling, případně volejbal apod a kde se dají sehnat? Vím, že kinect se už od r 2017 dále nevyrábí... Mockrát děkuji za odpověď
Odpovědět
A Avatar autora Kinect senzor 31.1.2019 13:17
Dobrý den, Potřebujete Xbox 360 model Slim nebo model E ty jak jsou na obrázku, nic víc nepotřebujete, her je na Xbox 360 Kinect přehršel, vše co Vás napadne, na propojení s projekčním plátnem není problém, Xbox 360 má propojení s HDMI a projektory v dnešní době mají taktéž.
M Avatar autora kabel 11.1.2019 09:19
je k tomu i propojovací kabel? díky
Odpovědět
G Avatar autora Sensor kinect 11.1.2019 09:23
Dobrý den, Ano samozřejmě, je včetně kabelu, ale ke starším modelům je zapotřebí ještě adaptér.