XBOX ONE Kingdom Hearts 3 (nová)

Kód: SR0401
Nové
Neohodnoceno
Značka: Square Enix
349 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
7.2.2023

ACAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Legendární série Kingdom Hearts se po 13 letech dočkala dalšího pokračování a vývojáři si dali hodně záležet na tom, aby to byl opravdu znamenitý comeback. Studio Square Enix se totiž dohodlo se společností Disney na spolupráci a v novince se tak objevuje obrovské množství těch nejslavnějších Disney-Pixar postaviček, jako je kovboj Woody z Toy Story, Kuliočko z Příšerek s.r.o., Elza z Ledového Království, Raubíř Ralf ze stejnojmenného filmu, samozřejmě i Mickey Mouse se svojí partou a mnozí další. Hra si zachovává svůj, často až zmatečný, příběh, který, pokud nejste skalní fanoušci této série, vám bude chvíli trvat pochopit. Jelikož ale budete ve hře hrát za své dětské hrdiny v různorodých mapách, které jste doposud znali pouze z animovaných pohádek, tento fakt tvůrcům rádi odpustíte.

 

Rozpolcené srdce

Hlavní hrdina Sora se snaží najít jednoho z dalších reků Roxase, se kterým sdílí srdce. Pak ale zjistí, že se v jeho srdci nacházejí další lidé, načež se objeví padouch Master Xehanort, který cestuje v čase a dimenzích. Opravdu není lehké příběh pochopit, co ale je snadné na pochopení, je fakt, že následně se objevíte ve světě Disneyho postaviček a plníte úkoly z jednotlivých pohádek. Podobnost s filmovým zpracováním není pouze faktická, jelikož hrdinové oplývají svými schopnostmi, ale také vizuální, protože se na grafickém vývoji podíleli i tvůrci samotných Disneyovských postaviček. Každý hráč tak ucítí nostalgický pocit z dětských let a užije si možnost ovládat své oblíbené hrdiny.

 

 

To nejlepší od Disneyho

V jedné misi se díky zajímavě promyšlenému příběhu dokonce setkají tak odlišné postavy, jako je Jack Sparrow a Kačer Donald. Těšit se dále můžete na postavy, příběhy a úkoly ze Star Wars, Herkula, Na Vlásku, Medvídka Poo, Ratatouille, Malé Mořské Víly a další. Téměř každý si zde zkrátka dokáže najít svoji milovanou animovanou postavičku.

 

Gummiphone pro zábavu

Hra dává dostatečně najevo, že od posledního dílu odbyla skutečně dlouhá doba, a hlavnímu hrdinovi tak nechybí ani chytrý telefon, pomocí kterého může pořizovat běžné fotografie, ba dokonce i selfies. Jako skutečný chytrý telefon Gummiphone nepostrádá ani množství zajímavých aplikací, zde v podobě propracovaných miniher. Můžete zde tak připravovat různé pokrmy s myšákem Remym z Rattatouille, s Locikou z filmu Na Vlásku si můžete zatančit, s Piráty z Karibiku zase třeba kormidlovat vlastní loď. Miniher je tu nepřeberné množství a každý si v nich rozhodně najde svého favorita.

 

PS4 Kingdom Hearts 3

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox One
Záruka: 2 roky
Datum vydání:: 29. ledna 2019
Herní módy:: Pro jednoho hráče
Jazyk:: Angličtina
Platforma:: Xbox One
Stav:: Nové
Typ distribuce:: Krabicová
Vydavatel:: Square Enix
Výrobce:: Square Enix Business Division 3
Žánr:: Akční RPG

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ