XBOX ONE jurassic world revolution

Kód: SR0998
Bazar
Neohodnoceno
799 Kč –19 %
XBOX ONE jurassic world revolution
799 Kč –19 % 649 Kč
Momentálně vyprodáno
Položka byla vyprodána…

BAZARAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve hře Jurassic World Evolution pro X1 si vybudujete svůj vlastní dinosauří ostrov, jak ve filmu Jurský svět: Zánik říše.

Park s prehistorickými tvory vás přenese na tropické souostroví Las Cinco Muertes a na vás bude, zařídit výběhy pro jednotlivé druhy dinosaurů, plánovat návštěvnické trasy tak, aby toho lidé co nejvíce viděli a přitom nebyli v ohrožení atd. atd.

Při tom pátrejte po nových druzích a užijte si spousty dinosauří zábavy.

PŘIVEĎTE PREHISTORICKÉ TVORY OPĚT K ŽIVOTU

Ujměte se velení nad operacemi na legendárních ostrovech ze souostroví Muertes a přiveďte k životu majestátní dinosaury, kteří v lidech vyvolávají úžas, ale zároveň i vzbuzují pocit ohrožení. Ve jménu vědy, pro zábavu nebo v zájmu bezpečnosti budujte nejistý svět, v němž si život vždy najde cestu.

BIOINŽENÝRSTVÝM PROTI PŘÍRODĚ

S pomocí bioinženýrství vytvářejte dinosaury, kteří uvažují, cítí a inteligentně reagují na okolní prostředí. Pohrajte si se samotným životem a vtiskněte svým dinosaurům unikátní chování, povahové rysy i vzhled, potom je zkroťte a z peněz, které díky nim vyděláte, financujte své globální pátrání po ztracené dinosauří DNA.

MANAŽER JURSKÉHO PARKU

Řiďte své impérium prostřednictvím propracovaných manažerských nástrojů nebo se výzvám na zemi i ve vzduchu postavte tváří v tvář.

Rozšiřujte své ostrovy a zvolte si vlastní cestu ve zbrusu novém příběhu, ve kterém na vás čekají nejenom známé oblíbené postavy, ale také nepřeberné množství dalších prvků, kterým dala vzniknout více než dvě desetiletí existence jurské ságy.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox One
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 12. června 2018
Herní módy: Pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Platforma: Xbox One
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Frontier Developments
Výrobce: Frontier Developments
Žánr: Strategie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: