XBOX ONE Torment: Tides of Numenera - Day 1 Edition (nová)

Kód: SR85394
Nové
Neohodnoceno
195 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Možnosti doručení

ACAD

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

Xbox One Torment: Tides of Numenera je RPG hra vyvinutá společností inXile Entertainment. Hra byla vydána pro Xbox One v roce 2017 a je spirituálním následovníkem klasického RPG Planescape: Torment z roku 1999.

Torment: Tides of Numenera se odehrává ve sci-fi/fantasy světě zvaném Ninth World, který je postapokalyptický a plný zvláštních a mocných artefaktů zvaných numenera. Hráč se ocitá v roli "Zapomenutého", bytosti, která získává vědomí zesnulého a musí pátrat po svém účelu a odhalovat tajemství své minulosti. 

Hra klade důraz na výběr, rozhodování a důsledky. Hráči mají možnost ovlivňovat příběh a osudy postav prostřednictvím dialogů, akcí a rozhodnutí. Každé rozhodnutí může mít dlouhodobé dopady na herní svět a osudy postav.

Hratelnost je založena na klasickém systému tahových soubojů a interakcí s prostředím. Hráč se pohybuje v izometrickém pohledu a prozkoumává různé lokace, řeší hádanky, sbírá informace a plní úkoly.

Torment: Tides of Numenera je známý pro svůj bohatý a složitý příběh, který se zabývá filozofickými a morálními otázkami. Hra klade důraz na temné a surrealistické prostředí, kde se setkáváte s různými excentrickými postavami a rozmanitými zápletkami.

Graficky je hra zpracována s důrazem na detaily a atmosféru. Hudba a zvukové efekty přispívají k vytvoření bohatého a poutavého herního světa.

Torment: Tides of Numenera hluboké RPG s otevřeným světem, silným příběhem a důrazem na volbu a důsledky. Je vhodná pro hráče, kteří mají rádi komplexní a filozoficky laděné RPG hry s bohatým příběhem a hloubkou.

 

trmn

 

Doplňkové parametry

Kategorie: RPG hry na Xbox One
Záruka: 2 roky
Datum vydání:: 28. února 2017
Herní módy:: Pro jednoho hráče
Jazyk:: Angličtina
Platforma:: Xbox One
Stav:: Nové
Typ distribuce:: Krabicová
Vydavatel:: Techland Publishing
Výrobce:: inXile Entertainment
Žánr:: RPG

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: