z22

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

Dirt Showdown pro Xbox 360 je akční závodní hra, která byla vydána jako část populární série Dirt od Codemasters. Tato hra představuje odchylku od tradičnějších rally závodních her série, posouvajíc se více směrem k arkádovému stylu s důrazem na destrukci a show. Hra byla vydána v roce 2012 a nabízí širokou škálu režimů a typů závodů, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly rychlou a zběsilou zábavu.

Demolition Derby: Hráči se mohou účastnit zběsilých Demolition Derby závodů, kde je cílem nejen vyhrát závod, ale také způsobit co největší škodu ostatním vozidlům na trati.

Hoonigan: Tento režim klade důraz na triky, skoky a driftování. Hráči musí provádět různé kousky a triky, aby nasbírali body a porazili své soupeře.

Race Events: Kromě destrukčních režimů nabízí Dirt Showdown také tradičnější závodní události, kde je hlavním cílem dosáhnout prvního místa na konci závodu.

Multiplayer: Hra nabízí silný multiplayerový komponent, včetně online závodů a lokálního split-screen režimu, což umožňuje hráčům soutěžit proti přátelům a hráčům z celého světa.