Obsah: kompletní, včetně manuálu

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

Xbox 360 FlatOut: Ultimate Carnage je závodní videohra pro Xbox 360, která byla vyvinuta společností Bugbear Entertainment a vydána společností Empire Interactive. Hra byla vydána v červenci 2007 a je vylepšenou a rozšířenou verzí FlatOut 2, která byla původně vydána pro PlayStation 2, Xbox a PC.

FlatOut: Ultimate Carnage nabízí adrenalinové závodění s destrukčním prostředím, kde hráči mohou ničit své soupeře a prostředí během závodů. Hra zahrnuje několik různých závodních režimů, jako jsou klasické závody, derby (destrukční závody) a různé mini-hry, ve kterých hráči využívají svého řidiče jako projektily pro dosažení cíle.

FlatOut: Ultimate Carnage obsahuje značně vylepšenou grafiku a fyziku oproti FlatOut 2, což zajišťuje realističtější a detailnější zážitek z hraní. Hra také zahrnuje více vozidel, tratí a závodů, stejně jako nový režim kariéry, ve kterém hráči mohou postupovat a odemykat nové události a vozidla.

Kromě kampaně pro jednoho hráče hra také nabízí online multiplayerový režim, který umožňuje hráčům soupeřit proti ostatním ve všech závodních režimech a mini-hrách.

3_79

Doplňkové parametry

Kategorie: Závodní hry na Xbox 360, Xbox 360, Použité, Pro jednoho hráče, Závodní, Angličtina
Záruka: 1 rok
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (online)
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Xbox 360
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Empire Interactive