PS3 Assassins Creed: Brotherhood

Kód: SR1316
Bazar
Neohodnoceno
139 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Lokalizace: anglicky

Stav: použitý

Obsah: kompletní, včetně manuálu

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

PS3 Assassin's Creed: Brotherhood je akční dobrodružná videohra, která byla vyvinuta společností Ubisoft Montreal a vydaná Ubisoftem. Je to přímé pokračování hry Assassin's Creed II a je třetím hlavním dílem v sérii Assassin's Creed. Hra byla původně vydána pro PlayStation 3, Xbox 360 a Microsoft Windows v roce 2010.

V Brotherhood, hráči ovládají postavu Ezia Auditore da Firenze, hlavního protagonistu Assassin's Creed II. Brotherhood se odehrává v Římě v roce 1503, na vrcholu renesance a v době rozkvětu rodu Borgia, který ovládá město. Hra kombinuje historické události a fikční příběh, ve kterém Ezio pokračuje v boji proti templářskému řádu.

V průběhu hry se Ezio stává vůdcem Římských asasínů a hráči mohou rekrutovat nové členy tím, že osvobodí části města ovládané Borgiemi a splní úkoly, které pomáhají obnovit město. Tyto rekrutované asasíny pak mohou poslat na mise po celé Evropě nebo je využít v boji v Římě.

Kromě hlavního příběhu hry můžou hráči také vstoupit do virtuálního tréninkového programu, kde mohou zdokonalovat své dovednosti a získávat body. Brotherhood byl také první hrou v sérii, která zavedla multiplayer mód, ve kterém hráči mohou soutěžit online ve více různých hrách na zabití.

Gameplay hry zůstává věrný sérii, s kombinací stealth, parkouru a boje. Ezio má k dispozici mnoho různých zbraní a nástrojů, včetně skrytých čepelí, mečů, kuší a dýmových bomb. Také může využít své schopnosti pro plížení a lezení po budovách, což je klíčovým prvkem gameplay série Assassin's Creed.

 

1_155

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční adventury na PS3
Záruka: 1 rok
Datum vydání: 19. listopadu 2010
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (online)
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Playstation 3
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Ubisoft
Výrobce: Ubisoft Montreal
Žánr: Akční adventura, Stealth

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: