PS5 Dragon's Dogma 2

Kód: SR998658
Bazar
Neohodnoceno
999 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

BAZARAD

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

Dragon's Dogma 2 na PS5 je akční RPG s příběhem, které hráčům umožňuje zvolit si vlastní zážitek. Tato dlouho očekávaná pokračování kultovní dobrodružné hry přináší vylepšenou tvorbu postav, zlepšenou inteligenci nepřátel, nejnovější technologie fyziky a další prvky pro hluboký, prozkoumatelný a skutečně pohlcující fantasy svět.

Ve Dragon's Dogma 2 si hráči mohou vybrat povolání svého Avatara a vytvořit svého hlavního Pěšáka, než se vydají do dvou odlišných království plných záhad, příšer a magie. Cestou budou muset přemáhat obrovské nepřátele pomocí strategie a chytrosti, přičemž i samotná zem může sloužit jako zbraň.

Klíčové vlastnosti hry:

Vylepšené možnosti tvorby postav: Hráči mohou upravovat jak svého Avatara, tak hlavního Pěšáka s výrazně vylepšenými možnostmi ve srovnání s původní hrou.


Dvě odlišná a nebezpečná království: Království Vermund a Battahl jsou ohrožena Drakem. Každé území se k Avatárovi chová jinak, což je klíčové pro pochopení jeho místa v těchto společnostech.


Vylepšená inteligence nepřátel: Nepřátelé se učí a reagují na taktiky hráče. Hráč může využít jejich slabostí a prostředí ve svůj prospěch.


Výběr povolání: Hráči mohů vybrat z několika unikátních povolání pro Avatara a hlavního Pěšáka, od bojovníka s mečem po kouzelníka vytvářejícího iluze, každé s vlastními dovednostmi.


Hraní s Pěšáky: Hráči vedou skupinu až tří AI společníků, kteří jsou oddaní sloužit Avatárovi. Pěšáci reagují na příkazy hráče a mohou mu pomáhat jak v boji, tak mimo něj. Hlavní Pěšák je plně přizpůsobitelný a další dva Pěšáci mohou být najati z herních možností nebo od jiných hráčů přes internet.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční adventury na PS5
Záruka: 1 rok
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (online)
Jazyk: Angličtina
Obal: Německý
Platforma: Playstation 5
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Akční adventura, RPG

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: