PS5 GTA V (nová)

Kód: SR116656
Nové
10 hodnocení
499 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

ACAD

Detailní informace

Ověřeno zákazníky

Detailní popis produktu

Grand Theft Auto V (GTA 5) je akční dobrodružná hra s otevřeným světem vyvinutá společností Rockstar North a publikována společností Rockstar Games. Původně vyšla v roce 2013 pro PlayStation 3 a Xbox 360, později byla vydána pro PlayStation 4, Xbox One a PC. Díky dlouhodobému úspěchu hry a popularitě série Grand Theft Auto byla hra také vydána pro PlayStation 5.

GTA 5 se odehrává ve fiktivním městě Los Santos, které je inspirováno skutečným Los Angeles, a jeho okolních oblastech, jako je Blaine County. Hra nabízí masivní otevřený svět, který je plný různorodých činností, misí a možností interakce s prostředím a postavami.

Hra má unikátní přístup k hlavním postavám, kterých je celkem tři: Michael, Trevor a Franklin. Každá postava má svůj vlastní příběh, osobnost a dovednosti. Hráči mohou mezi nimi libovolně přepínat a procházet jejich jedinečnými příběhovými liniemi. Tyto tři postavy se navzájem setkávají v průběhu hry a společně plánují a provádějí několik velkých loupeží.

Verze pro PlayStation 5 přináší několik vylepšení oproti starším verzím, jako jsou vylepšená grafika, rychlejší načítání, lepší textury, rozšířená populace, vyšší rozlišení a další technická vylepšení využívající výkon nové konzole. Hráči mohou očekávat lepší zážitek z hraní díky těmto vylepšením, která hru více ponoří do herního světa.

Kromě toho obsahuje GTA 5 také populární multiplayerový mód nazvaný Grand Theft Auto Online, který umožňuje hráčům po celém světě hrát spolu, provádět mise, soutěžit v různých aktivitách a budovat svoje vlastní zločinecké impérium.

Celkově je GTA 5 na PS5 nejen pokračováním úspěchu hry na předchozích platformách, ale také přináší zlepšení a vylepšení, která dále prohlubují zážitek z hraní. Tato hra zůstává jednou z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších her všech dob díky své rozmanitosti, rozsáhlému otevřenému světu, zajímavým postavám a nepřeberným možnostem, které hráčům nabízí. S příchodem na PlayStation 5 mohou nový i stávající hráči prozkoumat Los Santos v nejlepší kvalitě a zažít hru, která se stala klasikou, s vylepšenou grafikou a výkonem nové generace konzolí.

 

 

XBOX 360 GTA V

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro herní konzole
Záruka: 2 roky
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (online)
Jazyk: Angličtina
Obal: Španělský
Platforma: Playstation 5
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Rockstar Games
Výrobce: Rockstar San Diego
Žánr: Akční adventura
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora Premium edition? 31.12.2022 11:55
Obsahuje verze Story i online mod?
Odpovědět