XBOX ONE Battlefield 1 - Revolution Edition (nová)

Kód: SR1201
Nové
Neohodnoceno
Značka: EA
249 Kč –42 %
XBOX ONE Battlefield 1 Revolution Edition
249 Kč –42 % 145 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
11.10.2022

ACAD

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Battlefield™ 1 představí svět na pokraji ničivé války. Čekají vás velkolepé bitvy ve stísněné atmosféře obleženého francouzského města, ve střežených horských pevnostech italských Alp nebo uprostřed písečných dun Arábie. V dobrodružné příběhové kampani okusíte, jak vypadá svět ve válce, a v epických multiplayerových bitvách až pro 64 hráčů prověříte svoji schopnost přizpůsobovat taktiku dynamickému prostředí plnému ohromujících efektů destrukce. Těšte se na dramatické pěší boje i střety vojenské techniky na zemi, vodě i ve vzduchu, během kterých budete ovládat vše od tanků a motocyklů po dvouplošníky a bitevní lodě a postavíte se výzvě přizpůsobovat svoji hru zatím nejdynamičtějšímu bojišti celé série Battlefield.

HLAVNÍ PRVKY:

  • Rozsáhlé multiplayerové bitvy až 64 hráčů – Staňte se spolu s věrnými spoluhráči součástí nejepičtějších bitev v dějinách akčních her až pro 64 hráčů, buď v roli pěchoty nebo s vojenskou technikou a ovládejte tanky, motocykly, dvouplošníky i obří bitevní lodě.
  • Zažijte úsvit moderní války – Zúčastněte se jedněch z největších bitev, jaké lidstvo kdy poznalo. Válečný konflikt, ve kterém se rýsují kořeny moderní války, zuří na zemi, na moři i ve vzduchu u horských pevností v italských Alpách i na sluncem sežehnuté arabské poušti.
  • Ohromující efekty destrukce - Intuitivní systém destrukce zajistí, že každá bitva bude úplně jiná. Budete ničit vozidla a demolovat celé budovy. Mohutným explozím neodolají dřevěné sruby, masivní kamenné pevnosti ani země pod nohama vojáků.
  • Válečné příběhy z nejvzdálenějších koutů světa – V dobrodružné kampani objevíte svět uprostřed ničivé války a globální konflikt zachytíte očima několika různých postav, které se stanou svědky úsvitu moderní války. 

 

 

Revolution edition obsahuje:

Základní hru Battlefield 1 - Zažij v Battlefieldu 1 úsvit totální války. Ponoř se do světa zmítaného válkou v dobrodružné příběhové kampani nebo se zapoj do velkolepých týmových bitev až pro 64 hráčů. Vezmi na sebe roli pěchoty nebo se zdokonaluj v ovládání vojenské techniky určené k boji na zemi, na vodě i ve vzduchu. A postav se výzvě v podobě zatím nejdynamičtějšího bojiště celé série Battlefield.

Battlefield 1 – předplatné Premium Pass

Čtyři tematická herní rozšíření v digitální podobě s mapami pro režim více hráčů, novými zbraněmi a dalším obsahem. Dvoutýdenní přednostní přístup ke všem dosud nevydaným herním rozšířením.

  • 1. Battlefield 1 They Shall Not Pass: Zocelené veterány francouzské armády čekají kruté boje při obraně vlasti.
  • 2. Battlefield 1 In the Name of the Tsar: Vydej se s ruskou armádou na největší frontu první světové války.
  • 3. Battlefield 1 Turning Tides: Zúčastni se slavných obojživelných operací první světové války.
  • 4. Battlefield 1 Apocalypse: Zažij extrémní podmínky uprostřed nejpekelnější válečné zkázy.

Dále obsahuje: 14 prvotřídních battlepacků pro Battlefield 1 s jedinečnými vzory pro zbraně, doručovaných postupně každý měsíc počínaje listopadem 2016. Noví členové programu Premium Pass získají zpětně všechny battlepacky rozdané od listopadu 2016. 14 unikátních psích známek doručovaných postupně po dobu předplatného Battlefield 1 Premium Pass.

Přednost v serverových frontách.

Další obsah:

Balíčky Red Baron, Lawrence of Arabia a Hellfighter – se spoustou tematických zbraní, vozidel a insignií inspirovaných slavnými hrdiny a jednotkami.

Nový alternativní vzhled pro tzv. behemothy, největší bojové stroje Battlefieldu 1.

Pět battlepacků pro Battlefield 1 s jedinečnými alternativními vzhledy pro zbraně.

 

bf1

 

 

 doprava 1

1_7

 

N1

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox One
Záruka: 2 roky
Datum vydání: 21. října 2016
Herní módy: Pro jednoho hráče, Pro více hráčů (online)
Jazyk: Angličtina
Obal: Anglický
Platforma: Xbox One
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
vydavatel: Electronic Arts
Výrobce: EA DICE
Žánr: Střílečka z pohledu první osoby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ